Product Manager - Customer Service Automation

  • Poznań, Warszawa, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

Allegro to jedna z największych platform handlowych w Polsce i w Europie oparta na nowoczesnych technologiach. Dzisiaj społeczność Allegro to ponad 21 mln zarejestrowanych kont a nasi klienci kupują ponad 1,2 miliona produktów każdego dnia. Misją Allegro jest zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi podczas całej podróży użytkownika na platformie Allegro zaczynając od pierwszej wizyty, poprzez zakupy, dostawy czy zwroty.

Dlatego poszukujemy doświadczonych Product Managerów do obszaru Technologii, którzy przyczynią się do powstania nowych oraz rozwoju istniejących już produktów w zakresie automatyzacji Obsługi Klienta.

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zdefiniujesz i zrealizujesz złożoną strategię produktu (min. Chatbot, Emailbot) zapewniając balans między wymaganiami klientów, merchantów i działu obsługi klienta.
  • Zarządzisz operacyjnie realizacją tej strategii, koordynując ją z innymi zespołami i obszarami produktowymi
  • Skoordynujesz pracę, komunikując się z partnerami biznesowymi, analitykami i liderami zespołów technicznych
  • Zarządzisz backlogiem zadań i nadasz im priorytety
  • Zdefiniujesz KPI potwierdzające poziom realizacji celów i ilustrujące inkrementalny rozwój produktu, dający wartość klientom i merchantom
  • Zdobędziesz unikalną wiedzę z zakresu zarządzania produktem dla milionów Klientów Allegro

Kwalifikacje

Szukamy osób, które:

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu produktem w obszarze e-commerce i/lub technologią dla obsługi klienta
  • Mają doświadczenie w budowaniu kompleksowych produktów opartych o boty, chatboty
  • Są w stanie stworzyć koncepcję produktu i doprowadzić do jej realizacji
  • Potrafią scharakteryzować i opisać funkcjonalnie produkt o wysokim stopniu złożoności
  • Rozumieją możliwości jakie stoją za technikami uczenia maszynowego i potencjał algorytmów w pracy nad produktem
  • Rozumieją potencjał wynikający z przetwarzania dużych zbiorów danych i skali Allegro
  • Umieją określać priorytety w oparciu o dane
  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i szukają synergii poza swoim obszarem pracy
  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników
  • Koncentrują się na efektywności podjętych działań
  • Potrafią skutecznie komunikować się werbalnie i pisemnie
  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Dodatkowe informacje

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • W naszej pracy łączymy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu
  • Tworzymy realne produkty ułatwiające zakupy naszym Klientom oraz pracę naszym kolegom i koleżankom, wdrażamy nowoczesne rozwiązania automatyzujące procesy (np. chatboty 3.0)
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Dużą autonomię działania oraz zespoły pracujące zwinnie
  • Nowoczesne biuro w Poznaniu lub Warszawie, a także narzędzia pracy (MacBook 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), telefon i dodatkowy sprzęt, jeśli uznasz, że jest Ci potrzebny)
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Dostęp do wewnętrznej platformy MindUp, gdzie można skorzystać z wielu szkoleń (np. prowadzonych przez prelegentów TED)
  • Dostęp do platformy MyBenefit.pl - polegający na comiesięcznej możliwości zamiany punktów na wybrane przez siebie benefity (np. Karta Multisport, opieka medyczna, bony do wykorzystania na Allegro, bilety do kina, teatru, itp.)
  • Udział w programie “Zdrowie” i korzystanie np.z opcji masażu w biurze