Senior Administration Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

*Umowa na czas zastępstwa (min. 1,5 roku)

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnorodne prace administracyjne, wspierające działalność biura Allegro:
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura oraz dbanie o przestrzeń biurową
  • Koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Zarządzanie dostawami artykułów spożywczych i chemii gospodarczej, artykułów biurowych
  • Organizacja podróży służbowych
  • Wsparcie konferencji, szkoleń i spotkań, w tym organizacja cateringu, transportu, wynajem sal
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z gośćmi i pracownikami wg zasad savoir vivre
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy na zewnątrz i wewnątrz firmy, obsługa wewnętrznej recepcji biura
  • Wykonywanie innych, zleconych przez przełożonego zadań
  • Współpraca z project managerem, architektem oraz ekspertami wewnętrznymi w zakresie organizacji biura
  • Bieżące raportowanie działań związanych z projektami biurowymi i przygotowywanie prezentacji dla Zarządu

Dlaczego miał/abyś z nami pracować?

  • Jesteśmy zespołem Administracji, którego codziennym zadaniem jest wsparcie bieżącej pracy Allegro we wszystkich naszych lokalizacjach (Poznań, Warszawa, Toruń, Kraków, Wrocław)
  • 92% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Wysoką kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Szukamy osób które:

  • Posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Posiadają doświadczenie w procesach relokacji oraz ekspansji powierzchni biurowych
  • Dobrze czują się z innymi ludźmi, bardzo swobodnie nawiązują kontakty
  • Reprezentowałyby nasze biuro z zachowaniem nienagannej kultury osobistej
  • Są osobami samodzielnymi, które nie boją się pracy pod presją czasu
  • Sumienność, systematyczność, uczciwość oraz dyskrecja to cechy, które je charakteryzują
  • Mają doświadczenie w obsłudze urządzeń biurowych oraz systemów informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem
  • Posługują się językiem angielskim w sposób komunikatywny (zarówno w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym jak i mailowym)
  • Bardzo dobrze znają narzędzia z pakietu MS Office oraz Google Suite
  • Cechują je doskonała umiejętność planowania, organizacji pracy oraz ustalania priorytetów
  • Są kreatywne, nastawione na pomoc wszystkim zainteresowanym stronom
  • Mile widziane wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w branży IT :)

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!