Product Communication Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dołączysz do najlepiej poinformowanego zespołu w Allegro, który kompletuje wiedzę o nowościach pojawiających się w każdym zakątku serwisu.

  • Poznasz tajniki i metodykę pracy działu Technologii - w jaki sposób projektujemy, testujemy, wdrażamy i rozwijamy funkcjonalności naszego serwisu.

  • Rozwiniesz się poprzez udział w ciekawych i innowacyjnych zadaniach.

  • Będziesz częścią dynamicznego i wszechstronnego zespołu specjalistów.

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz koordynować pracę zespołu, który odpowiada za wewnętrzną komunikację zmian w Allegro oraz wspiera procesy zewnętrznej komunikacji.

  • Zadbasz, by efekty pracy zespołu przekładały się na wzrost wskaźników skuteczności i jakości komunikacji. Zdefiniujesz kolejne KPI, które potwierdzą poziom realizacji celów i rozwój efektów pracy zespołu.

  • Będziesz współtworzyć i realizować strategię rozwoju komunikacji produktu, wspierając zespół w koordynowaniu zaplanowanych działań i osiąganiu oczekiwanych efektów.

  • Będziesz identyfikować potrzeby odbiorców komunikacji. Na tej podstawie zaplanujesz i zrealizujesz wraz z zespołem działania, które je zaadresują.

  • Będziesz odpowiadać za terminowość, jakość merytoryczną i językową przygotowanych komunikatów. Zadbasz też o wsparcie powdrożeniowe, by wraz z zespołem odpowiadać na pytania pracowników i użytkowników Allegro.

  • Będziesz zarządzać backlogiem zadań zespołu komunikacji.

  • Zadbasz o wysoką jakość współpracy zespołu z:

    • zespołami developerskimi, które wprowadzają zmiany w serwisie,

    • odbiorcami komunikacji wewnętrznej,

    • twórcami komunikacji do użytkowników Allegro.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Laptop Mac lub Dell oraz dostęp do narzędzi i licencji, których potrzebujesz
  • Benefity w systemie kafeteryjnym (opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina, kupony Allegro, karta lunchowa, dofinansowanie do przedszkola i mnóstwo innych - możesz wybrać to co chcesz)
  • Udział w programie "Zdrowie" i korzystanie z opcji masażu w biurze, jogi i innych
  • Zajęcia z języka angielskiego opłacane przez nas po okresie próbnym
  • Budżety integracyjne

Szukamy lidera, który:

  • Ma doświadczenie organizowaniu pracy zespołu, priorytetyzowaniu zadań i rozwiązywaniu konfliktów.

  • Wie, jak budować strategie dla działań komunikacyjnych i edukacyjnych.

  • Potrafi mierzyć jakość i efekty pracy zespołu – umiejętnie posługuje się danymi.

  • Patrzy procesowo na organizację i szuka nowych, lepszych rozwiązań, aby rozwijać swój produkt.

  • Jest dynamiczny i wykazuje inicjatywę w działaniu.

  • Bierze odpowiedzialność za realizowane tematy i dba o szczegóły.

  • Potrafi wejść w rolę mentora, który dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Dba o rozwój członków swojego zespołu.

  • Ma wysokie kompetencje interpersonalne i potrafi angażować innych.

  • Ma bardzo dobre umiejętności komunikacyjne. Wie, jak budować dobre relacje, które skutkują trwałą i dobrą współpracą.

  • Umie współpracować z wieloma zespołami i łączy przy tym potrzeby wszystkich interesariuszy.

  • Potrafi zrozumiale opisać, jak funkcjonuje serwis e-commerce. Jest biegły w strukturyzowaniu i przekazywaniu wiedzy. Doskonale posługuje się językiem polskim. Zna zasady skutecznej komunikacji.

  • Potrafi przygotować olśniewające prezentacje.

  • Bardzo dobrze zna język angielski.

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć