Junior Advertising Business Partner - Advertising Team

  • Pełny etat

Opis firmy

Advertising Team (Biuro Reklamy Allegro) to zespół doświadczonych praktyków rynku reklamy internetowej. Wspieramy firmy prowadzące działalność handlową na platformie Allegro w efektywnym wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi reklamowych, od produktów budujących świadomość oferty, aż po rozwiązania oferowane w modelu efektywnościowym.

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz przygotowywać media plany z wykorzystaniem narzędzi marketingowych dostępnych w usługach Allegro;
  • W odniesieniu do założeń kampanii oraz celów biznesowych Partnerów Allegro przygotujesz oferty wsparcia marketingowego dla Partnerów Allegro;
  • We współpracy z innymi działami będziesz rozwijać sprzedaż powierzonych Partnerów Allegro (obecnych i nowych) odpowiadając za cele przychodowe Biura Reklamy Allegro;
  • Będziesz analizować, raportować oraz optymalizować wyniki koordynowanych przez Ciebie kampanii;

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 160 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Będziesz współpracować z kluczowymi klientami w rynku e-commerce, którzy są obecni na Allegro
  • Korzystamy z najnowszych i skalowalnych technologii
  • Pracujemy nad innowacyjnymi produktami reklamowymi dla największych marek konsumenckich
  • Otrzymasz możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie nowych usług Allegro
  • Inwestujemy w rozwój zespołu i wspieramy kulturę dzielenia się wiedzą, uczestniczymy w licznych warsztatach i wydarzeniach branżowych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Posiadają minimum roczne doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji kampanii digitalowych
  • Posiadają wiedzę z zakresu reklamy internetowej oraz dobrze znają narzędzia i trendy rynkowe
  • Wykazują się łatwością budowania i utrzymywania relacji, a do wyzwań podchodzą z zapałem i energią
  • Wyróżniają się umiejętnościami handlowymi, negocjacyjnymi i analitycznymi

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!