Product Manager - Marketing

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Allegro to jedna z największych platform handlowych w Polsce i w Europie oparta na nowoczesnych technologiach. Misją Allegro jest zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi podczas całej podróży użytkownika na platformie Allegro zaczynając od pierwszej wizyty, poprzez zakupy, dostawy czy zwroty.

W Allegro nieustannie pracujemy nad tym, by produkty z naszej platformy były dobrze widoczne w Internecie. Obecnie poszukujemy doświadczonych Product Managerów do obszaru Technologii, którzy przyczynią się do powstania nowych oraz rozwoju istniejących już rozwiązań z obszaru Marketingu.

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Współpracując z zespołami deweloperskimi, analitykami danych oraz badaczami dostarczysz innowacyjne rozwiązania z zakresu marketingu dla platformy Allegro

  • Razem z naszymi partnerami z działów komercyjnych będziesz współtworzyć nowe produkty software’owe i ulepszać już istniejące

  • Stworzysz mapy rozwoju (roadmapa) dla Twoich produktów

  • Będziesz brał udział w ustalaniu dalekosiężnych celów, a jednocześnie Twoim zadaniem będzie nadawanie priorytetów bieżącym zadaniom.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Łączymy w naszej pracy zamiłowanie do technologii oraz bezpośrednie zaangażowanie w budowanie produktu

  • Znajdziesz u nas autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

  • Zdobędziesz unikalną wiedzę z zakresu zarządzania produktem używanym regularnie przez miliony kupujących na Allegro.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Dużą autonomię działania w zwinnie pracujących zespołach

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy (MacBook albo PC/Windows, telefon i inny potrzebny Ci sprzęt)

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Dostęp do rozbudowanej platformy szkoleniowej, gdzie można skorzystać z wielu szkoleń technicznych i nietechnicznych (m.in. prowadzonych przez prelegentów TED)

  • Szeroki wybór benefitów dostępny na platformie MyBenefit.pl, z których możesz wybierać (np. Karta Multisport, ubezpieczenie, opieka medyczna, bony do wykorzystania na Allegro, bilety do kina, teatru, itp.).

Szukamy osób, które:

  • Posiadają kilkuletnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu produktem software’owym, który przeszedł cały cykl życia od analizy do komercjalizacji

  • Umieją współpracować  z zespołami inżynierów oprogramowania i przy wykorzystaniu zwinnych metodyk dostarczać iteracyjnie kolejne funkcjonalności tworzonych produktów

  • Plusem będzie doświadczenie w zarządzaniu produktem w obszarze marketingu

  • Rozumieją potencjał wynikający z przetwarzania dużych zbiorów danych i skali Allegro

  • Potrafią określać priorytety w oparciu o dane

  • W działaniu wychodzą poza z góry narzucony schemat i szukają synergii poza swoim obszarem pracy

  • Potrafią patrzeć na produkt oczami użytkowników

  • Dobrze posługują się językiem angielskim.

Posłuchaj o tym jak wygląda praca Product Managera w Allegro, wyślij swoje CV i dołącz do nas!