Payment Services Expert (AML/KYC Services)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za projekty powiązane z tematyką usług płatniczych i szeroko pojętych usług finansowych
  • Będziesz definiować nowe produkty płatnicze oraz odpowiesz za wprowadzanie zmian funkcjonalnych i procesowych dla już istniejących
  • Będziesz monitorować  wykorzystanie i efektywnośći usług płatniczych na platformie Allegro.pl
  • Zajmiesz się tworzeniem, nadzorem i oceną prawidłowości procesów płatniczych
  • Weźmiesz udział w przeprowadzaniu regularnych zestawień zachowań merchantów i kupujących, by na ich podstawie przedstawiać rekomendacje dotyczące  decyzji biznesowych
  • Będziesz odpowiedzialny za monitoring rynku w zakresie rozwiązań usług płatniczych
  • Wesprzesz team w dążeniach do jeszcze lepszego zrozumienia zachowań zakupowych i płatniczych naszych użytkowników

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Allegro i nasz obszar to możliwość zdobycia unikalnego dla Polski doświadczenia w budowaniu usług płatniczych
  • Współpracujemy z wieloma czołowymi i nowoczesnymi instytucjami finansowymi przy innowacyjnych projektach i dzięki czemu wszyscy nieustannie rozwijamy swoje kompetencje
  • Gwarantujemy możliwość szerokiego rozwoju merytorycznego (mamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych)
  • Jesteśmy firmą technologiczną i korzystamy z innowacyjnych narzędzi
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie w pracy dla instytucji finansowej na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrze znają świat płatności i produktów finansowych online
  • Posiadają umiejętności analityczne i podejmują decyzję w oparciu o dane
  • Cechują się skrupulatnością i nastawieniem na detal
  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć