Product Manager (Produktyzacja)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć okazję uczestniczyć w jednym z największych i najbardziej złożonych projektów w historii Allegro. Profesjonalizujemy parametryzację serwisu, budujemy jeden z największych na świecie katalog produktów, wiążemy oferty z produktami i przebudowujemy doświadczenie zarówno sprzedającego, jak i kupującego
  • Gwarantujemy moc wyzwań i realny wpływ na kształt Allegro
  • Opieramy się na liczbach i to one kształtują nasze cele. W podejściu do ich realizacji zostawiamy bardzo dużo swobody i nagradzamy kreatywność
  • Wszyscy zaangażowani w produktyzację Product Managerowie, Liderzy Techniczni i nasi biznesowi partnerzy pracują jako jeden zespół, wspólnie wyznaczający sobie cele, rozwiązujący napotkane problemy i doprecyzowujący nowe pomysły. U nas nigdy nie zostaniesz bez wsparcia i pomocy
  • Jesteśmy elastyczni, potrafimy błyskawicznie dostosować się do nowych okoliczności, przegrupować i wdrażać zmiany
  • Dbamy o dobrą, kreatywną atmosferę pracy, wzajemny szacunek oraz poczucie odpowiedzialności

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Staniesz się częścią zespołu zarządzającego produktyzacją - będziesz brać udział w warsztatach i podejmowaniu trudnych decyzji
  • Weźmiesz odpowiedzialność za zdefiniowanie i realizację strategii rozwoju jednego lub kilku z wielu produktów i procesów składających się na produktyzację
  • Zarządzisz operacyjnie realizacją tej strategii, koordynując ją z interesariuszami
  • Będziesz pełnić funkcję product ownera dla zespołu developerskiego i współpracować z ekspertami UX, badaczami, analitykami danych, innymi Product Managerami oraz zespołem PCS
  • Będziesz mieć zawsze wyznaczone cele w postaci przejrzystych kwartalnych OKR współdzielonych i realizowanych we współpracy z wyznaczonym właścicielem biznesowym dla danego tematu.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Są w stanie stworzyć koncepcję produktu i doprowadzić do jej realizacji
  • Potrafią rozwijać produkt przyjmując perspektywę klienta
  • Potrafią scharakteryzować i opisać funkcjonalnie produkt o wysokim stopniu złożoności
  • Rozumieją możliwości jakie stoją za technikami uczenia maszynowego i potencjał algorytmów w pracy nad produktem
  • Koncentrują się na efektywności podjętych działań
  • Nie boją się eksperymentować, a decyzje opierają na zweryfikowanych danych
  • Dbają o komunikację istotnych zmian funkcjonalnych w produkcie
  • Potrafią współpracować w dużej grupie ekspertów swoich dziedzin i korzystać z ich wsparcia
  • Mają wysoko rozwinięte poczucie odpowiedzialności za swój produkt i przydzielone zadania

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć