Brand Management Specialist

  • Pełny etat

Opis firmy

Allegro to jedna z największych firm handlowych w Polsce i w Europie oparta na nowoczesnych technologiach. Misją Allegro jest zapewnienie najwyższego poziomu jakości obsługi klienta przy optymalnych kosztach podczas całej podróży użytkownika na platformie Allegro, zaczynając od pierwszej wizyty, poprzez zakupy, dostawy, zwroty, jak również poszukiwanie pomocy. Jest to możliwe do osiągnięcia poprzez uproszczenie i optymalizację procesów na platformie oraz podniesienie standardów sprzedaży i obsługi klienta.

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz realizować szeroko zasięgowe kampanie w mediach własnych i zewnętrznych, a także aktywne poszukiwać rozwiązań dla marki
  • Weźmiesz odpowiedzialność za całość prac produkcyjnych i emisyjnych przy kampanii - zaczynając od briefingu, poprzez realizację aż po jej rozliczenie
  • Zapewnisz wsparcie Brand Managerowi, gwarantujące spójność odbioru marki niezależnie od wspieranej kategorii czy usługi
  • Będziesz współpracować z Klientami wewnętrznymi w zakresie potrzeb biznesowych i znajdowania rozwiązań mediowych
  • Zadbasz o efektywną współpracę z domem mediowym oraz agencją kreatywną w ramach realizowanych kampanii
  • Będziesz współuczestniczyć w budowaniu marki Allegro wśród odbiorców

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Twoja praca będzie miała bezpośredni wpływ na komunikację największej marki e-commerce w tej części Europy
  • Będziesz mieć dostęp do szerokiej bazy wiedzy marketingowej z całego świata, badań i danych, na podstawie których można wnioskować o całym rynku e-commerce
  • Zyskasz możliwość testowania rozwiązań mediowych i kreatywnych
  • Będziesz mieć szansę tworzenia rozwiązań komunikacyjnych obserwowanych przez branżę

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w bardzo profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Kwalifikacje

Szukamy osoby, która:

  • Posiada min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku np. w wewnętrznym dziale marketingu lub w agencji reklamowej, w tym także doświadczenie w zakresie prowadzenia kampanii reklamowych
  • Ma wykształcenie wyższe (mile widziane marketing i komunikacja lub pokrewne humanistyczne/ekonomiczne)
  • Posiada wiedzę na temat badań marketingowych oraz procesów produkcji kampanii video
  • Zna wskaźniki mediowe oraz rozumie proces współpracy z agencją mediową
  • Posiada umiejętność komunikacji z wieloma podmiotami jednocześnie, łącząc różnorodne wątki
  • Cechuje się logicznym myśleniem i umiejętnością wyciągania wniosków
  • Biegle komunikuje się w języku angielskim (w mowie i piśmie)

Dodatkowe informacje

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!