Delivery Methods Promotion Expert

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za promocję i propagowanie wśród sprzedających usług oferowanych przez Allegro w zakresie logistyki.
  • Przygotujesz i zaplanujesz akcje promocyjne wyżej wymienionych usług.
  • Będziesz odpowiadać za realizację akcji promocyjnych z Partnerami logistycznymi skierowanych do kupujących lub/i sprzedających.
  • Będziesz uczestniczyć w rozwoju produktu i współpracował w tym zakresie z wieloma obszarami w organizacji - marketingiem, działem handlowym, obsługą klienta,  a także zewnętrznymi partnerami.
  • Będziesz raportować do managera odpowiedzialnego za sprzedaż oferty logistycznej Allegro.

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zyskasz możliwość realnego wpływu na doświadczenie milionów klientów, którzy co miesiąc robią zakupy na Allegro.
  • Dołączysz do dynamicznego, zmotywowanego, zorientowanego na cele zespołu.
  • Staniesz się częścią ambitnej, nowocześnie zarządzanej organizacji, która da Ci możliwość szybkiego rozwoju.
  • Będziesz na co dzień pracować z najnowszymi technologiami.
  • Twoje pomysły i propozycje usprawnień będą zawsze z uwagą wysłuchane.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz.

Szukamy osób, które:

  • Mają co najmniej. 3 lata doświadczenia w cross-zadaniowym środowisku w zakresie promowania usług logistycznych w obszarze e-commerce (mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki).
  • Przeprowadzały akcje promocyjne dla klientów biznesowych oraz dla konsumentów, także we współpracy z partnerami zewnętrznymi.
  • Mają doświadczenie w zarzadzaniu projektami i efektywnej współpracy z wieloma interesariuszami równolegle.
  • Są gotowe wziąć odpowiedzialność za projekty, od których zależy sukces organizacji.
  • Posiadają zdolności analityczne, potrafią wyciągać wnioski i przygotowywać rekomendacje dla biznesu, używając odpowiedniej argumentacji.
  • Są otwarte na pracę w bardzo dynamicznym środowisku i wykazują elastyczność w kontekście zakresu odpowiedzialności.
  • Są kreatywne, otwarte, nastawione na poszukiwanie nowych rozwiązań.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy zarówno w dużych firmach, jak i szybko rosnących startupach.
  • Znają bardzo dobrze pakiet MS Office (głównie Excel i PowerPoint).
  • Posługują się biegle językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!