Social Media Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać koncepcyjnie i realizacyjnie za obecność Allegro w social media (kategoria Health & Beauty)

  • Będziesz planować i prowadzić działania performance zgodnie z założonymi celami biznesowymi

  • W ramach realizacji projektów, będziesz współpracować z wewnętrznymi zespołami (m.in. Commerce, Technologia, dział Prawny)

  • Dzięki narzędziom analitycznym i monitorującym, będziesz mierzyć efektywność prowadzonych działań dla kategorii

  • Wyniki będziesz raportować cyklicznie do szefa zespołu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dla około 70% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci. Miesięcznie odwiedza nas ponad 17 milionów klientów

  • W codziennej pracy korzystamy z doskonałych narzędzi, pozwalających na podnoszenie umiejętności i kompetencji

  • Będziesz budować relacje z odbiorcami Allegro w najpopularniejszych kanałach komunikacji

  • Dajemy możliwość aktywnego uczestnictwa w ciekawych szkoleniach i konferencjach organizowanych w firmie i na zewnątrz.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Pracę pełną codziennych wyzwań

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas.

Szukamy specjalistów, którzy:

  • Posiadają minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie tworzenia angażujących treści w kanałach social media dla branży e-commerce (doświadczenie w pracy w segmencie Health & Beauty będzie dodatkowym atutem)

  • Mają doświadczenie w prowadzeniu działań płatnych w social media i znają narzędzie Business Manager

  • Znają metody analiz, monitoringu i optymalizacji działań w kanałach social media

  • Wykazują bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego - posiadają tzw. "lekkie pióro".

  • Znajomość języka angielskiego pozwala na swobodną komunikację

  • Są kreatywni, odważni i poszukują nowych rozwiązań. Terminowość i dobrą organizację pracy mają w DNA

  • Potrafią pracować w zespole, są nastawieni na rozwój oraz realizację celów biznesowych