Product Catalog Enrichment Manager

  • Warszawa, Poznań, Poland
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz zarządzał zespołem odpowiedzialnym za budowę i rozwój katalogu produktów poprzez proaktywną identyfikację oraz podłączanie zewnętrznych źródeł danych (zewnętrzne katalogi produktowe, web scraping)
  • Obejmiesz odpowiedzialność za transformację procesów związanych z tworzeniem katalogu produktów - ich automatyzację i oparcie o zaawansowane metody analityczne
  • Będziesz odpowiadał za podejście do wzbogacania danych produktowych, maksymalnie wykorzystując dostępne w Allegro dane zewnętrzne i wewnętrzne
  • Będziesz na bieżąco współpracował z zespołami technologicznymi oraz analitycznymi, definiując wymagania biznesowe w zakresie rozwoju katalogu produktów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować:

  • Będziesz aktywnie wspierał proces produktyzacji Allegro, o strategicznym znaczeniu dla przyszłości portalu
  • Będziesz miał(a) kluczową rolę w procesie budowaniu katalogu produktów - istotnego aktywa Allegro
  • Będziesz częścią interdyscyplinarnego zespołu, pracującego intesywnie z Technologią, Biznesem oraz obszarem AI/ Data Science

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osoby, która:

  • Posiada min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu interdyscyplinarnym zespołem, doskonale organizuje, priorytetyzuje pracę i monitoruje efektywność pracy zespołu
  • Posiada doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych, w szczególności produktowych, przy wsparciu zaawansowanych metod analitycznych, np. uczenia maszynowego
  • Proaktywnie szuka sposobów na optymalizację i wzrost efektywności procesów oraz pracy zespołu
  • Posiada doskonałe zdolności komunikacji i współpracy międzyzespołowej
  • Sprawnie radzi sobie w nowych sytuacjach, potrafi dostosować się do zmieniających się warunków wewnętrznych i zewnętrznych
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie integracji i wzbogacania katalogu danymi pozyskanymi z zewnętrznych źródeł

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!