Business Analyst (Database Focus)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Zajmiesz się automatyzacją procesu zaopatrzenia, pozyskiwania, rozwoju i utrzymania dedykowanych narzędzi wspierających procesy biznesowe (np. automatyczny proces zakupów, proces zarządzania cenami)
  • Weźmiesz odpowiedzialność za rozwój zautomatyzowanego narzędzia do pozyskiwania zgodnie z wymaganiami Business Ownerów
  • Zbierzesz wymagania biznesowe, będziesz modelować procesy oraz przygotujesz dokumentację związaną z dostarczanym narzędziem
  • Zapewnisz prawidłowe odwzorowanie katalogów dostawców w narzędziach zaopatrzenia oraz będziesz je aktualizować
  • Naprawisz wszelkie problemy z potencjalnym narzędziem i z identyfikujesz ulepszenia w procesie
  • Przeszkolisz użytkowników biznesowych w zakresie narzędzia i procesu zaopatrzenia

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Data science realizujemy w praktyce, nie w teorii
  • Big Data to u nas nie puste hasło, a rzeczywistość (kilka petabajtów danych)
  • Zbiory, na których będziesz pracować zasila kilkaset procesów przetwarzania danych
  • Do pracy wykorzystujemy innowacyjny ekosystem narzędziowy (Tableau, Druid, GCP)
  • Tworzymy zespół ekspertów danych, którzy dzielą się wiedzą na wielu technologicznych konferencjach
  • Na tym stanowisku będziesz ściśle współpracować z działem IT, łańcucha dostaw i handlu.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Szukamy osób, które:

  • Mają min. 2-5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadają dobrą znajomość znajomość MS-SQL i T-SQL
  • Znają Airflowe
  • Znają pakiet MS Office (w szczególności Excel, Visio) oraz język VBA
  • Znają Hadoop, Python, GCP, Java i Dynamics AX - mile widziane
  • Są skoncentrowane na wydajności i wyniku, a także na osiąganiu celów biznesowych
  • Są dobrze zorganizowane i solidne

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć