Business Growth Specialist

  • Warszawa, Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Weźmiesz na siebie realizowanie celów w obszarze Lead Generation
  • Odpowiesz za pozyskiwanie leadów sprzedażowych poprzez działania marketingowe realizowane we współpracy z partnerami zewnętrznymi
  • Będziesz budować sieci partnerów poprzez aktywne pozyskiwanie nowych partnerów oraz rozwijanie współpracy z istniejącą bazą kontaktów
  • Będziesz przygotowywał plany biznesowe - odpowiesz za zarządzanie kalendarzem spotkań i kampanii marketingowych, organizowanych we współpracy z partnerami
  • Zajmiesz się kreowaniem oraz koordynacją kampanii Lead Generation
  • Będziesz zarządzać budżetem marketingowym
  • Odpowiesz za rozliczanie finansowe wyników kampanii z partnerami
  • Będziesz przygotowywał bieżące raporty

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój serwisu poprzez poszerzanie grona sprzedających, a co za tym idzie atrakcyjności serwisu w obszarze oferty
  • Będziesz uczestniczyć w budowaniu wizerunku Allegro, jako miejsca, gdzie można rozwijać sprzedaż
  • Działamy w największym e-commerce w tej części świat, tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych oraz milionów użytkowników
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • 92% naszych pracowników zarekomendowałoby nas jako świetne miejsce pracy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia języka angielskiego

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w obszarze business development lub sprzedaży
  • Potrafią potwierdzić wynikami umiejętność zarządzania relacjami z partnerami i/lub klientami
  • Bardzo dobrze rozwinęły umiejętność prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych w obszarze B2B
  • Wykazują się inicjatywą i samodzielnością w działaniu, są zorientowane na cel
  • Łatwo nawiązują kontakty, mają bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Mają doświadczenie w prowadzeniu kampanii digital marketingowych
  • Potrafią analizować dane i wyciągać z nich wnioski
  • Dobrze czują się we współpracy z zespołami z różnych obszarów, lubią i umieją koordynować złożone projekty
  • Potrafią sporządzać opracowania raportów, wniosków, rekomendacji
  • Mają doświadczenie w tworzeniu biznesplanów
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Mile widziane doświadczenie w branży e-commerce lub technologicznej

Filmy do obejrzenia