Consumer Finance Strategy Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Przygotowaniu strategii rozwoju usług finansowych Allegro
  • Odpowiedzialności za research i benchmarking modeli biznesowych oraz produktów
  • Stworzeniu i wdrożeniu pomysłów zwiększających skalę biznesu consumer finance na Allegro
  • Odpowiedzialności za ocenę nowych pomysłów, ich priorytetyzację oraz konceptualizację
  • Współpracy z partnerami Allegro dostarczającymi rozwiązania dla usług finansowych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Sprzęt i soft na dopasowany do Ciebie na najbardziej wyszukane potrzeby
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i wydarzeniach branżowych
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Szukamy osoby, która:

  • Posiada min. 3 letnie doświadczenie w firmach o profilu doradczym/consultigowym
  • Posiada dobre rozeznanie w sektorze konsumenckich usług finansowych
  • Myśli strategicznie w horyzoncie średnio i długookresowym
  • Posiada bardzo dobre zdolności syntetyczne
  • Przygotowuje czytelne materiały na poziomie executive
  • Posiada doświadczenie w tworzeniu modeli biznesowych i finansowych oraz ocenie i wartościowaniu pomysłów
  • Współpracuje z partnerami zewnętrznymi przy długofalowych projektach
  • Biegle posługuje się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!