Software Development Manager (Domestic & International Merchant area)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

W związku szybkim rozwojem i nieustannie rosnącą liczbą użytkowników korzystających z naszej platformy, zależy nam na jak najlepszym budowaniu doświadczeń Sprzedawców, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Jako Development Manager będziesz mieć realny wpływ na opracowanie rozwiązań, które usprawnią m.in. proces rejestracji, wystawienia oferty sprzedażowej i obsługi zamówień, a tym samym, przyczynisz się do opracowania rozwiązań  ułatwiających milionom sprzedawców prowadzenie biznesu.

Jako development manager będziesz odpowiedzialny za:

  • zapewnienie narzędzi i API do efektywnego wystawiania i zarządzania ofertami, przetwarzania zamówień i zarządzania procesem posprzedażowym

  • zapewnienie narzędzi do obsługi niestandardowych integracji

  • tworzenie narzędzi, które pozwalają sprzedawcom odnieść sukces na platformie i wspierają początkujących

  • budowanie skalowalnych procesów i automatyzacji pracy, które wpływają na ekonomikę sprzedawców

  • uwzględnienie w pracy wyzwań efektywnej obsługi sprzedaży z wielu krajów

  • rozwój i pracę z liderami ok. 10 zespołów w 4 lokalizacjach (Poznań, Warszawa, Lublin, Katowice), których celem jest budowa najlepszego ekosystemu narzędzi dla sprzedawców. Bliska współpraca z obszarami DEX, Advertising & Retail Basics, Business Services & Automation oraz z większością pozostałych obszarów w dziale Technologii

  • dostarczanie efektywnie wysokiej jakości oprogramowania - praca w środowisku Agile / Scrum

  • współpracę ze Sprzedawcami, współpracownikami po stronie działu komercyjnego, wsparcia klienta i logistyki oraz zespołami nad trudnymi problemami

Szukamy osób, które:

  • Mają kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zespołów pracujących z wykorzystaniem metodyk “zwinnych”

  • Umieją blisko współpracować z biznesem oraz potrafią pogodzić kwestie techniczne i biznesowe

  • Potrafią przedstawić konieczne prace techniczne w kontekście ryzyk biznesowych

  • Mają bogate doświadczenie techniczne “hands on”

  • Potrafią i chcą dbać o rozwój członków swojego zespołu, w szczególności podległych im Team Leader’ów, a także chcą wejść w rolę mentora dzielącego się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi

  • Posiadają bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Rozumieją i wspierają podejście Servant Leadership

Ze swojej strony oferujemy:

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz (w tym kupony na Allegro ;))

  • Dofinansowanie studiów podyplomowych (np. MBA)

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach opłacane przez nas

  • Uczestnictwo w specjalnych wydarzeniach wewnętrznych typu Allegro Tech Meeting (wewnętrzna konferencja techniczna na 500 osób: zobacz podsumowanie i prelekcje na kanale YouTube)