DAX Application Specialist - Consultant

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Wdrażamy i utrzymujemy technologię, od której zależy funkcjonowanie sklepu Allegro
  • Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów (programiści i konsultanci Microsoft Dynamics AX i Tibco), którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Razem z nami wpływać będziesz na rozwój nowych funkcjonalności systemu
  • Na co dzień mamy styczność z zagadnieniami z różnych obszarów i działów Allegro, np. IT, customer service, finanse, zakupy, logistyka
  • Poznasz od kuchni procesy biznesowe nowoczesnego serwisu e-tail
  • Pracujemy zwinnie stosując metodykę najbardziej odpowiadającą zespołowi (najczęściej Scrum)
  • Nasi pracownicy regularnie wyjeżdżają na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki, jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy
  • Laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 15’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory, wszystkie gadżety których potrzebujesz

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro (obok stacji metra Rondo ONZ) i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez firmę

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają co najmniej 5 letnie doświadczenie w zakresie wdrożeń systemu Microsoft Dynamics AX
  • Bardzo dobrze znają standardowe funkcje systemu DAX
  • Potrafią opisywać i modelować procesy biznesowe
  • Znają struktury DAX w wybranym module
  • Przeprowadzały analizę biznesową z wykorzystaniem narzędzi BPMN / UML
  • Posiadają doświadczenie w projektowaniu nowych funkcjonalności
  • Współpracowały z zespołami developerskimi przy wdrażaniu nowych funkcjonalności
  • Mają doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń, tworzeniu dokumentacji
  • Potrafią zaplanować i przeprowadzić testy
  • Porozumiewają się w języku angielskim na poziomie co najmniej komunikatywnym

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!