Customer Service Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać na pytania, weryfikować zgłoszenia i analizować potrzeby Klienta zarówno w języku polskim i angielskim w 5 kanałach kontaktu: mail, telefon, chat, Messenger, WhatsApp
  • Zbudujesz pozytywną relację z Klientem
  • Wesprzesz Klienta na różnych etapach korzystania z serwisu Allegro
  • Aktywnie weźmiesz udział w tworzeniu procedur usprawniających pracę oraz kontakt z Klientem
  • Będziesz współpracować z innymi działami serwisu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Wspieramy Klienta na każdym etapie jego podróży (Customer journey)
  • Nie tylko odpowiadamy na zgłoszenia Klientów, ale również analizujemy ich potrzeby i sugestie
  • Współpracując z działem IT angażujemy się w tworzenie funkcjonalności dla naszych Klientów
  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów Klientów dziennie
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 200 tys. małych, średnich i dużych polskich firm handlowych
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Sprawdź sam/a, a oprócz tego m.in:
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w obsłudze Klienta, najlepiej w następujących kanałach kontaktu: mail, telefon, czat, WhatsApp, Messenger
  • Mają doświadczenie w obsłudze sklepów internetowych
  • Są elastyczne, gotowe do pracy w systemie równoważnym (również godziny nocne, weekendy oraz święta)
  • Doskonale znają język polski w mowie i piśmie
  • Dobrze znają język angielski i nie mają oporów, aby używać go w kontakcie z Klientami
  • Bardzo dobrze znają platformę Allegro
  • Potrafią analizować dane z różnych źródeł oraz pracować w kilku systemach jednocześnie
  • Posiadają ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne i lubią kontakt z Klientem
  • Są osobami otwartymi i pełnymi energii, a satysfakcja Klienta jest dla nich najważniejsza

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć

 Zobacz jak wygląda praca w zespole Customer Experience w Allegro i dołącz do zespołu!