Head of Consumer Strategy

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Pokierujesz pracą zespołu kilkunastu analityków wykonujących analizy zachowań kupujących na platformie Allegro

  • Weźmiesz odpowiedzialność za dostarczenie danych i rekomendacji niezbędnych do podejmowania trafnych decyzji biznesowych i produktowych przez zespoły rozwijające procesy dla kupujących na Allegro

  • Zarządzisz projektem analizy profili klientów oraz ich segmentacji i będziesz monitorować dynamikę wzrostu poszczególnych grup kupujących

  • Przeanalizujesz dźwignie wzrostu popytu na Allegro i zaproponujesz obszary skupienia

  • We współpracy z Marketingiem zbadasz, które działania przynoszą najlepsze efekty w poszczególnych segmentach kupujących

  • Poprowadzisz projekty mające na celu zwiększenie konwersji i satysfakcji korzystania z Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów klientów dziennie!

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Efektywnie wpływamy na rozwój rynku e-commerce w Polsce, dając szansę na rozwój blisko 100 tysiącom małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzących sprzedaż za pośrednictwem naszej platformy

  • Będziesz mieć bezpośredni wpływ na kształtowanie strategii jednej z największych firm handlowych w Polsce

  • Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Posiadają min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem odpowiedzialnym za analizę biznesowo - produktową

  • Doświadczenie w doradztwie strategicznym będzie silnym atutem

  • Mają doświadczenie w analizie i syntezie danych, ustrukturyzowanym myśleniu

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu projektami nastawionymi na pozyskiwanie danych z różnych źródeł i przygotowywaniu strategicznych rekomendacji na ich podstawie

  • Mają doświadczenie w zarządzaniu zespołem specjalistów

  • Są nastawieni na współpracę i dążą do rezultatów

  • Doskonale organizują pracę własną i podległego zespołu

  • Swobodnie komunikują się w j. angielskim

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!