Business Product Manager - International Sellers

  • Warszawa, Poznań, Poland
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz współtworzyć produkt dla międzynarodowych sprzedawców na Allegro
  • Weźmiesz aktywny udział w definiowaniu nowych funkcjonalności oraz zmian w już istniejących
  • Zajmiesz się budowaniem świadomości usługi wśród klientów / sprzedawców
  • Będziesz analizować i weryfikować efektywność prowadzonych działań
  • Będziesz pracować z wieloma zespołami, ze wszystkich obszarów działalności Allegro, mogącymi zapewnić realizację prowadzonych przez Ciebie projektów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz współpracować z międzynarodowymi sprzedawcami z całego świata, w szczególności z Europy i z Azji
  • Jako członek zespołu będziesz odpowiadać za stworzenie jak najlepszego user experience dla naszych klientów
  • Będziesz odpowiadać za nowatorskie projekty prowadzone razem z międzynarodowymi partnerami Allegro w obszarach płatności, logistyki, analityki danych itp.
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Łączymy kompetencje technologiczne i biznesowe, dzięki czemu u nas możesz zostać "człowiekiem renesansu"

Ze swojej strony oferujemy:

  • Różnorodną pracę i możliwość prowadzenia najbardziej nowatorskich projektów łączących technologię i międzynarodowy e-commerce
  • Pracę w międzynarodowym środowisku - zarówno zespół jak i główni partnerzy zewnętrzni reprezentują różne kraje, kontynenty i kultury
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają doświadczenie w cross-border e-commerce - znają wyzwania międzynarodowych sprzedawców
  • Mają doświadczenie w pracy jako product manager i współpracy z zespołami deweloperskimi
  • Myślą analitycznie, lubią pracować z danymi oraz mają kilkuletnie doświadczenie w takiej pracy
  • Perfekcyjnie znają język angielski w mowie i piśmie (współpraca przede wszystkim z partnerami zagranicznymi)
  • Szybko reagują na sytuacje kryzysowe i potrafią pracować pod presją czasu
  • Motywują i angażują innych, a praca w dużych zespołach z wielu działów jest dla nich codziennością

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!