System Administrator - IT ERP Team (MS Dynamics AX)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadał za administrowanie i poprawne funkcjonowanie systemu ERP opartego o serwer MS SQL
  • Będziesz monitorował komponenty MS Dynamics AX, MS SQL Server, IIS i OS
  • Zadbasz o poprawne funkcjonowanie infrastruktury w zakresie routingu i load balancingu
  • Zajmiesz się diagnozowaniem problemów wydajnościowych baz danych, optymalizacja zapytań i parametrów MS SQL Server
  • Weźmiesz udział we wdrożeniach ERP, aktualizacjach środowisk MS SQL oraz OS
  • Zapewnisz II linię wsparcia
  • Wesprzesz technicznie system, który obsługuje Oficjalny Sklep Allegro, wraz z infrastrukturą magazynową

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Od minimum 5 lat zajmują się administracją środowiskami MS: OS, SQL Server
  • Posiadają doświadczenie w optymalizacji i konfiguracji Windows Server 2012 i nowszych
  • Miały już okazję pracować ze środowiskami wirtualnymi VMware lub Hyper-V
  • Dobrze znają narzędzia monitoringu SQL Server, powershell, dfs, oraz HA w MS SQL
  • Mile widziane, jeżeli znają system MS Dynamics AX 2012 lub Dynamics 365 oraz mają doświadczenie w przeglądzie i optymalizacji zapytań T-SQL
  • Znają usługi Azure lub chcą je poznać

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Wdrażamy i utrzymujemy technologię od której zależy funkcjonowanie sklepu Allegro
  • Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów (programiści i konsultanci Microsoft Dynamics AX i Tibco), którzy chętnie dzielą się wiedzą
  • Razem z nami wpływać będziesz na rozwój nowych funkcjonalności systemu
  • Na co dzień mamy styczność z zagadnieniami z różnych obszarów i działów Allegro, np. IT, customer service, finanse, zakupy, logistyka
  • Poznasz od kuchni procesy biznesowe nowoczesnego serwisu e-tail
  • Aktywnie korzystamy z budżetu szkoleniowego i integracyjnego

Ze swojej strony oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez firmę

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!