Key Account Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za pozyskiwanie, wprowadzenie na platformę oraz długofalowe budowanie relacji z kluczowymi sprzedawcami i markami w wybranych kategoriach produktowych
  • Zrealizujesz plan handlowy kategorii w zakresie pozyskiwania asortymentu od kluczowych sprzedawców
  • Będziesz reprezentować firmę w kontakcie ze sprzedawcami i określisz wytyczne dla komunikacji
  • Z pomocą analityków kategorii będziesz monitorować wzrost kluczowych sprzedawców i zidentyfikujesz inicjatywy wspierające ich rozwój
  • Dostarczysz informacji na temat istotnych zmian u kluczowych partnerów dzięki współpracy z zespołem szkoleń w zakresie edukacji i wsparcia biznesowego partnerów w kategorii
  • Czeka Cię współpraca z zespołami technologii, obsługi klienta (CEX), Legal, Commerce, w celu optymalizacji rozwiązań oraz budowania wszechstronnej wiedzy o dostępnych narzędziach i możliwościach ich wykorzystania

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Zdobędziesz możliwość współtworzenia narzędzi pozwalających rozwijać sprzedaż na Allegro
  • Weźmiesz udział w międzynarodowych targach i nowoczesnych szkoleniach branżowych i rozwojowych
  • Dostaniesz przestrzeń i narzędzia do rozwoju swoich kompetencji w najdynamiczniejszej branży jaką jest e-commerce

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w obsłudze klientów B2B, sprzedaży usług biznesowych, online marketingu
  • Znają zagadnienia związane z pozyskiwaniem klientów online oraz rozumieją mechanizmy funkcjonowania biznesu internetowego
  • Są ambitne i nastawione na realizację zadań
  • Potrafią budować długofalowe relacje z kluczowymi klientami
  • Są samodzielne w działaniu, skoncentrowane na wynikach sprzedażowych
  • Mają wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne, potrafią pracować pod presją czasu
  • Bardzo dobrze znają środowisko MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Posługują się dobrze językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!