Cooperation with Law Enforcement Authorities Leader - Customer Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz  nadzorować pracę zespołu ekspertów realizującego wnioski od uprawnionych podmiotów w sprawach naruszeń prawnych na platformie
  • Odpowiesz za realizację celów i zadań zespołu współpracy z organami ścigania
  • Zajmiesz się bezpośrednią współpracą z organami egzekwowania prawa na szczeblu lokalnym i krajowym
  • Pozostaniesz w stałym kontakcie i zadbasz o współpracę z pionami bezpieczeństwa innych firm
  • Będziesz współpracować z innymi zespołami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo w Allegro w tym Allegro CERT
  • Weźmiesz udział we wdrażaniu rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Realnie wpłyniesz na zapewnienie bezpieczeństwa ponad 20 mln użytkowników Allegro
  • Weźmiesz odpowiedzialność za zespół, który codziennie rozwiązuje unikalne sprawy, współpracuje z różnymi obszarami wewnątrz, a także na zewnątrz firmy
  • Będziesz miał/a okazję reprezentować firmę na zewnątrz i dzielić się swoją wiedzą z innymi podczas szkoleń i konferencji
  • Zapewniamy dostęp do szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych oraz konferencji związanych z obszarem bezpieczeństwa

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego, opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają przynajmniej 3 letnie  doświadczenie we współpracy z organami ścigania, w szczególności z pionami dw. z cyberprzestępczością i PG
  • Posiadają ugruntowaną wiedzę prawną z zakresu ochrony danych osobowych, prawa karnego oraz cywilnego
  • Mają rozległą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa transakcji i technicznego funkcjonowania internetu
  • Posiadają doświadczenie w serwisach branży  e-commerce
  • Bez trudności podejmują decyzje po wcześniejszej analizie informacji
  • Mają doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla zróżnicowanego grona odbiorców
  • Dobrze znają pakiet Office
  • Znają SQL w stopniu umożliwiających samodzielne pozyskiwanie informacji
  • Są odpowiedzialne, systematyczne, obowiązkowe i doskonale organizują sobie czas pracy
  • Potrafią dochować tajemnicy przedsiębiorstwa
  • Znają język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Posiadają prawo jazdy kategorii B i są gotowe do odbywania podróży służbowych

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!