Product Database Expert

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz wspierał/a budowę katalogu produktów - jedną z kluczowych inicjatyw strategicznych w Allegro
  • Zajmiesz się całościową koordynacją stron zaangażowanych w pozyskiwanie i integrację baz danych w ramach Allegro, w szczególności Działu Komercyjnego, Technologii, Działu Prawnego i Finansów
  • Będziesz identyfikował/a i pozyskiwał/a produktowe zewnętrzne bazy danych (przekrojowe oraz specyficzne dla konkretnej kategorii np. Elektroniki, Motoryzacji lub FMCG)
  • Zajmiesz się oceną jakości baz danych pod kątem łatwości integracji oraz efektywności kosztowej ich pozyskania
  • Wesprzesz negocjacje warunków komercyjnych oraz technicznych
  • Będziesz współpracował/a z Działem Komercyjnym w celu określenia luk w zakresie danych produktowych w ramach poszczególnych kategorii oraz identyfikacji źródeł danych produktowych
  • Zapewnisz sprawne wdrożenie zewnętrznych baz danych w celu umożliwienia ich wykorzystania przez sprzedających na Allegro
  • Wesprzesz budowanie Strategii Zakupowej dla kategorii Baz Danych uwzględniającej priorytety w ramach kategorii, liczbę produktów oraz pokrycie obrotu sprzedających we współpracy z obszarem Zakupów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować:

  • Będziesz aktywnie wspierał proces produktyzacji Allegro, o strategicznym znaczeniu dla przyszłości portalu
  • Będziesz brał(a) udział procesie budowaniu katalogu produktów - istotnego aktywa Allegro
  • Będziesz częścią interdyscyplinarnego zespołu, pracującego intensywnie z Technologią, Biznesem oraz obszarem AI/ Data Science

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Kwalifikacje

Szukamy osoby, która:

  • Posiada 3-5 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, business development lub w pokrewnych tematch, najlepiej w branży technologicznej/e-commerce
  • Posiada doświadczenie w pracy z kontrahentami zewnętrznymi i wspieraniu negocjacji biznesowych
  • Charakteryzuje się asertywnością, zaangażowaniem, doskonałą organizacją pracy, a także umiejętnością proaktywnego podejścia do stawianych przed nią wyzwań
  • Posiada doskonałe zdolności interpersonalne, komunikacyjne oraz współpracy międzyzespołowej
  • Sprawnie radzi sobie w nowych sytuacjach, potrafi dostosować się do zmieniających się warunków wewnętrznych i zewnętrznych
  • Mówi biegle po polsku i po angielsku
  • Posiada bardzo wysokie umiejętności analityczne oraz porusza się bardzo dobrze w ramach pakietu MS Office

    Mile widziane:

  • Znajomość rynku baz danych produktowych, współpraca z kontrahentami posiadającymi bazy produktowe
  • Znajomość specyfiki implementacji baz danych