Leader Back Office - Customer Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zarządzisz zespołem tak, aby efektywnie wspierać zespoły bezpośrednio obsługujące Klientów i Partnerów
  • Będziesz współpracować z Działem Technologii w zakresie zgłaszania błędów technicznych
  • Będziesz komunikować i kaskadować na zespół cele operacyjne i biznesowe zgodnie ze strategią CEX
  • Jako osoba odpowiedzialna za wsparcie zadbasz o to, aby potrzeby niezbędne do realizacji zadań były uwzględnione w procesach i projektach, które realizuje CEX
  • Stworzysz i zadbasz o atmosferę współpracy
  • Zorganizujesz bieżącą pracę zespołu oraz szkolenia nowo zatrudnionych pracowników
  • Zarządzisz podległym zespołem, będziesz nadzorować realizację wyników oraz wspierać i rozwijać pracowników (coaching, performance management)
  • Będziesz współpracować z Managerami oraz Liderami w celu realizacji strategii obszaru CEX i wskaźników finansowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Naszym celem jest satysfakcja i zadowolenie Klientów oraz Partnerów. Twoja praca będzie oparta na wspieraniu zespołów, które bezpośrednio realizują to zadanie
  • Jesteśmy energicznym zespołem ponad 50 osób, który codziennie wspiera procesy w CEX
  • Będziesz pracować na najnowocześniejszych systemach CRM i Customer Experience i weźmiesz udział w ich testowaniu i wdrażaniu
  • Poznasz najnowsze trendy i benchmarki Customer Experience, a zdobytą wiedzę wykorzystasz w projektach realizowanych przez zespół CEX

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają przynajmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dobrze znają platformę Allegro
  • Znają systemy CRM i JIRA
  • Posiadają zdolności analityczne (praca z danymi) i organizacyjne (w tym umiejętność organizacji pracy własnej)
  • Lubią kreować rzeczywistość, mają inicjatywę i proaktywne podejście do zlecanych zadań
  • Są wzorem dla innych w zakresie kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych
  • Nastawione są na współpracę, potrafią angażować innych
  • Potrafią dostosowywać się do zmieniających się warunków i są otwarte na zmiany
  • Znają język angielski na poziomie B2
  • Mile widziana wiedza na temat zarządzania procesowego

Wyślij swoje CV i dołącz do Allegro!