Advertising Business Partner - Advertising Team

  • Pełny etat

Opis firmy

Biuro Reklamy Allegro to zespół doświadczonych praktyków rynku reklamy internetowej. Wspieramy firmy prowadzące działalność handlową na Allegro w efektywnym wykorzystaniu wszelkich dostępnych narzędzi reklamowych, od produktów budujących świadomość oferty, aż po rozwiązania oferowane w modelu efektywnościowym.

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za cele przychodowe obszaru agencyjnego lub klienckiego rozwijając powierzoną grupę klientów - utrzymywanie bazy, maksymalizacja przychodów oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów
  • Przygotujesz oferty i media plany odpowiednie do realizacji założeń kampanii oraz celów klientów
  • Będziesz raportować i analizować wyniki bieżących kampanii – wyciąganie wniosków, optymalizacja
  • Wesprzesz pozostałe działy sprzedażowe w zakresie przygotowywania ofert i modeli sprzedażowych
  • Będziesz monitorować i analizować dane rynkowe dotyczące podległej grupy klientów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz współpracować z kluczowymi klientami w rynku digital
  • Pracujemy nad innowacyjnymi produktami reklamowymi dla największych marek konsumenckich
  • Korzystamy z najnowszych i skalowalnych technologii
  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych
  • Otrzymasz możliwość bezpośredniego wpływu na kształtowanie nowych produktów Allegro
  • Inwestujemy w rozwój zespołu i wspieramy kulturę dzielenia się wiedzą, uczestniczymy w licznych warsztatach i wydarzeniach branżowych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Posiadają minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i realizacji kampanii digitalowych
  • Posiadają wiedzę z zakresu reklamy internetowej oraz dobrze znają narzędzia i trendy rynkowe
  • Wyróżniają się umiejętnościami handlowymi, negocjacyjnymi i analitycznymi
  • Wykazują się łatwością budowania i utrzymywania relacji, a do wyzwań podchodzą z zapałem i energią

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!