Junior Data Analyst - Allegro Ads

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz uczestniczyć w tworzeniu biznesowych rozwiązań, a Twoje rekomendacje pomogą kształtować Allegro
  • Będziesz badać efektywność działań reklamowych Allegro Ads
  • Będziesz tworzyć raporty pomagające w podejmowaniu decyzji dotyczących rozwoju produktów reklamowych

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Twoje rekomendacje będą mieć realny wpływ na działanie serwisu i Allegro Ads
  • Big Data to u nas nie puste hasło, a rzeczywistość (kilka petabajtów danych)
  • Zbiory, na których będziesz pracować zasila kilkaset procesów przetwarzania danych
  • Do pracy wykorzystujemy innowacyjny ekosystem narzędziowy (Tableau, Druid, GCP)

Ze swojej strony oferujemy:

  • Możliwość udziału w konferencjach marketingowych i technologicznych
  • Dostęp do wielu wewnętrznych szkoleń z zakresu programowania i technologii
  • Dostęp do szkoleń online np. DataCamp, Coursera
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Szukamy osób, które:

  • Ukończyły kierunek związany z analizą danych (np. metody ilościowe / ekonometria, statystyka, informatyka, matematyka, fizyka)
  • Potrafią zidentyfikować problem i zaproponować skuteczne rozwiązanie
  • Wiedzą jak dobierać techniki statystyczne i metody wizualizacji danych adekwatne do problemu badawczego
  • Znają język SQL i mają doświadczenie lub interesują się analityką w ekosystemie Hadoop (HQL, pySpark); mile widziana znajomość Pythona
  • Są samodzielne
  • Wykazują się inicjatywą i kreatywnością w poszukiwaniu rozwiązań
  • Chętnie się uczą i poznają nowe narzędzia

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!