Marketing Automation Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz współtworzyć i wdrażać kampanie lead generation oraz CRM w obszarze B2B
  • Będziesz przygotowywać materiały do kampanii we współpracy z działem Marketingu, UX, graficznym, CRM i innymi - w zależności od potrzeby
  • Będziesz współtworzyć scenariusze marketingowe i weźmiesz odpowiedzialność za integrację procesów marketingowych
  • Będziesz obsługiwać system marketing automation
  • Zapewnisz integrację i poprawność przepływu danych pomiędzy CRM a systemem marketing automation oraz innymi systemami
  • Zadbasz o zgodność prawną oraz jakość danych marketingowych
  • Będziesz mierzyć KPI’s kampanii, analizować ich wyniki i optymalizować działania
  • Przygotujesz raporty ze zrealizowanych kampanii

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ na budowanie i rozwój komunikacji marketingowej skierowanej do sprzedawców
  • Zdobędziesz możliwość współtworzenia narzędzi pozwalających rozwijać sprzedaż na Allegro i wspierających sprzedawców w ich rozwoju na platformie
  • Będziesz uczestniczyć w budowaniu wizerunku Allegro, jako miejsca, gdzie można rozwijać sprzedaż

Ze swojej strony oferujemy:

  • Możliwość kreowania czegoś nowego, co będzie miało wpływ na kilka milionów użytkowników Allegro
  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w przygotowaniu i realizacji kampanii B2B
  • Znają od strony praktycznej systemy marketing automation (Hubspot, Marketo, Emarsys, GetResponse, Salesmanago itp.)
  • Mają doświadczenia w prowadzeniu kampanii online oraz e-mail marketingu
  • Znają systemy CRM (preferowany Salesforce)
  • Potrafią doskonale organizować sobie pracę
  • Bardzo dobrze znają zasady marketingu bezpośredniego
  • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Cechuje ich terminowość i dbałość o szczegóły
  • Dobrze posługują się językiem angielskim

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!