Senior Salesforce Developer

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Będziesz projektować, developować, testować, dokumentować i wdrażać wysokiej jakości rozwiązania biznesowe na platformie Salesforce w oparciu o najlepsze praktyki rynkowe i w zgodzie z potrzebami biznesowymi
  • Będziesz wspierać zespół product managerów w przekładaniu potrzeb biznesowych na efektywne rozwiązania dostarczane zwinnymi metodami wytwarzania oprogramowania
  • Będziesz monitorować obecny stan naszych rozwiązań w tym dług techniczny oraz ryzyka związane z technologią
  • Będziesz uczestniczyć w opracowywaniu zgodnej ze strategię wizji architektonicznej dla rozwiązań w obszarze IT Business Services (aplikacje biznesowe obszar finansów, HR, CRM…)

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • mają doświadczenie  w tworzeniu i integracji rozwiązań opartych na Sales Cloud, Service Cloud lub Force.com
  • biegle posługują się językiem Apex
  • znają komponenty Lightning, Aura Framework i SOQL
  • mają doświadczenie w technologiach takich jak HTML, JavaScript, jQuery i CSS
  • mają doświadczenie w bezpośrednich integracjach z Salesforce poprzez Soap, REST API oraz z użyciem narzędzi takich jak Mulesoft lub Tibco (mile widziane)
  • mają doświadczenie w budowaniu i utrzymaniu dokumentacji technicznej
  • potrafią zarządzać komunikacją w zespole, moderować dyskusje, wyciągać konstruktywne wnioski, rozwiązywać konflikty

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy zespołem, w którym cenimy jakość, szybkość i precyzję w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla naszych klientów
  • Dbamy o to, by nasi klienci wygodnie pracowali na najnowocześniejszym systemie CRM, który jednocześnie - naszymi rękoma - jest w pełni dopasowany do ich specyficznych potrzeb. Skutecznie rozwiązujemy problemy, z którymi mierzą się nasi klienci
  • Tworzymy procesy do wspierania platformy e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych - działamy w skali, której trudno szukać gdzie indziej w Polsce
  • Każdego dnia tysiące klientów kontaktują się z Allegro, a z setkami firm kontaktują się nasze działy sprzedaży - możesz być częścią tego procesu i realnie wspierać wzrost Allegro
  • A poza tym jesteśmy fajnym zespołem, w którym wszyscy dobrze się czujemy! #teamChaRM #dobrzetubyc

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno te w Polsce, jak i na całym świecie
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez profesjonalnych lektorów
Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!