Telesales Specialist with Chinese

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za telefoniczną akwizycję i rozwój klientów B2B
  • Będziesz się zajmować kwalifikacją leadów, akwizycją oraz aktywacją klientów
  • Będziesz pracować w oparciu o dostępne bazy danych i uczestniczyć w kampaniach marketingowych (przychodzących i wychodzących)
  • Będziesz monitorować aktywności klientów
  • Zadbasz o najwyższą jakość baz danych
  • Weźmiesz odpowiedzialność za telefoniczną realizację celów akwizycyjnych
  • Na co dzień będziesz współpracować z zespołami technologii, obsługi klienta (CEX), Commerce, Marketing

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój serwisu poprzez poszerzanie grona sprzedających, a co za tym idzie atrakcyjności serwisu w obszarze oferty
  • Zdobędziesz możliwość współtworzenia narzędzi pozwalających rozwijać sprzedaż na Allegro i wspierających sprzedawców w ich rozwoju na platformie
  • Będziesz uczestniczyć w budowaniu wizerunku Allegro, jako miejsca, gdzie można rozwijać sprzedaż

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Udział w konferencjach w Polsce i zagranicą
  • Ambitne cele i ciekawe wyzwania

Szukamy osób, które:

  • Posiadają doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu klientów B2B
  • Mają doświadczenie w branży e-commerce, sprzedaży usług biznesowych online
  • Łatwo nawiązują kontakty, są komunikatywne i potrafią pracować pod presją czasu
  • Są zmotywowane do realizacji celów sprzedażowych
  • Bardzo dobrze znają środowisko MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Bardzo dobra znajomość języka chińskiego (minimum B2)

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!