Process Management Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

U nas nie będziesz się nudził - stawiając na ciągły rozwój i naukę nowych rzeczy wciąż podwyższamy sobie poprzeczkę. Dbając o spójność i wysoki standard danych będziesz miał realny wpływ na podnoszenie jakości ofert co bezpośrednio wpływa na zwiększenie satysfakcji korzystania z serwisu Allegro zarówno dla kupujących jak i sprzedających.

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Projektowanie procesów i prowadzenie działań optymalizacyjnych dla poszczególnych jednostek, w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych
  • Administrowanie repozytorium procesów (publikowanie i monitorowanie aktualizacji map)
  • Prowadzenie spotkań, warsztatów i szkoleń z tematyki związanej z optymalizacją procesów i zarządzaniem procesowym
  • Współpraca z innymi działami Allegro w celu szukania optymalnych rozwiązań, by zwiększać satysfakcję kupujących i sprzedających na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach, opłacane przez nas

Szukamy osoby, która:

  • Posiada doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów włącznie z praktyczną znajomością metodyk i narzędzi Lean management i Six Sigma
  • Posiada umiejętność przeprowadzania bieżącej analizy procesów, definiowania luk, a także przygotowania rekomendacji działań naprawczych
  • Ma zdolności analityczne i organizacyjne
  • Kreatywnie wypracowuje rozwiązania we współpracy z osobami operacyjnymi
  • Lubi wyzwania i jest otwarta na nowe inicjatywy, projekty czy zadania
  • Cechuje się łatwością komunikacji i umiejętnością współpracy w zespole
  • Stawia na ciągły rozwój i chce poszerzać swoją wiedzę
  • Dostrzega zależności oraz związki przyczynowo-skutkowe
  • Potrafi rozwiązywać złożone problemy
  • Potrafi wskazać obszary wymagające optymalizacji
  • Potrafi zidentyfikować cel i trafnie wybrać najbardziej efektywną drogę do jego osiągnięcia
  • Potrafi samodzielnie planować realizację wyznaczonych zadań
  • Sprawnie radzi sobie w nowych sytuacjach, potrafi dostosować się do zmieniających się warunków wewnętrznych i zewnętrznych

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!