Customer Experience - Intern

  • Staż

Opis stanowiska

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Są otwarci na pracę w zmieniającym się środowisku

  • Potrafią analizować dane i je raportować

  • Potrafią inicjować nowe rozwiązania i je argumentować

  • Znają angielski na poziomie co najmniej B2+

  • Umieją odnaleźć się zarówno w samodzielnych zadaniach, jak i pracy zespołowej

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Poznasz naszego Klienta i jego potrzeby na każdym etapie podróży w Allegro

  • Zapoznasz się z zasadami kompleksowej obsługi Klienta od kontaktu z nim po działania Back Office

  • Będziesz brał/a czynny udział w podnoszeniu jakości obsługi Klienta, poprzez identyfikowanie i rekomendowanie działań naprawczych

  • Poznasz pracę innych działów, które wspierają doradców

  • Będziesz miał/a wpływ na zmiany, które będą widoczne w naszym serwisie

  • Będziesz brał/a czynny udział w projektach, które milionom Polaków ułatwiają dokonywanie zakupów

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Pod okiem najlepszych specjalistów e-commerce, poznasz najnowsze narzędzia i procesy wsparcia Klientów i dowiesz się, w jaki sposób dbamy o bezpieczeństwo zakupów online

  • Wspieramy Klienta na każdym etapie jego podróży (Customer journey)

  • Nie tylko odpowiadamy na zgłoszenia Klientów, ale również analizujemy ich potrzeby i sugestie

  • Współpracując z działem IT angażujemy się w tworzenie funkcjonalności dla naszych Klientów

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 14 milionów Klientów dziennie

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 200 tys. małych, średnich i dużych polskich firm handlowych

  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Wyślij swoje CV i rozpocznij staż!