Research and Analysis - Intern

  • Staż

Opis stanowiska

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Studiują na kierunku: socjologia, matematyka, statystyka lub pokrewne

  • Chcą zdobywać wiedzę w obszarze analiz Customer Experience

  • Potrafią komunikować się w sposób jasny i rzeczowy

  • Wyróżniają się umiejętnościami analitycznymi

  • Są nastawieni na współpracę, potrafią pracować zespołowo

  • Znają program MS Excel, Power Point

  • Znają język angielski - mile widziane

  • Znają SQL i narzędzia do statystycznej analizy danych - mile widziane

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Będziesz wspierać zespół obsługi klienta przy realizacji i rozwoju badań satysfakcji kupujących i sprzedających na Allegro (np. przy tworzeniu nowych kwestionariuszy, rozbudowaniu już istniejących)

  • Wraz z zespołem będziesz przedstawiał/a wyniki ankiet oraz przygotowywał/a analizy (w Excel, Power Point, wewnętrznym narzędziu do badań)

  • Pomożesz przy klasyfikacji (tagowaniu) komentarzy pozostawianych w ankietach

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Wspieramy kupujących i sprzedających na każdym etapie podróży (Customer journey)

  • Nie tylko odpowiadamy na zgłoszenia kupujących i sprzedających, ale również analizujemy ich potrzeby i sugestie - między innymi przy pomocy badań satysfakcji

  • Miesięcznie obsługujemy tysiące zapytań od osób kupujących i sprzedających na Allegro, więc o dane do analiz nie musisz się martwić

  • Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w kierunku analizowania i raportowania wyników badań

  • Współpracując z działem IT angażujemy się w tworzenie nowych funkcjonalności

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Wyślij swoje CV i rozpocznij staż!