Product Specialist - Intern

  • Staż

Opis stanowiska

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Dobrze znają program MS Excel.

  • Posiadają podstawową znajomość technologii stosowanych w smartfonach.

  • Mają pozytywne nastawienie.

  • Są ambitni i chętni do nauki.

  • Potrafią myśleć analitycznie.

  • Lubią pracę w zespole.

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Będziesz pracował/a w zakresie analizy bazy produktowej.

  • Przeprowadzimy Cię przez proces poprawy jakości i spójności danych.

  • Będziesz brał/a udział w przygotowaniu i uspójnieniu specyfikacji produktowych.

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Jesteśmy zespołem, który realnie wpływa na doświadczenia klientów Allegro.

  • Kategoria urządzeń mobilnych jest jedną z najpopularniejszych na Allegro.

  • Zmieniamy się również dla Ciebie. Dołącz do nas, a poznasz jak wygląda największy w Polsce serwis e-commerce od kuchni.

  • Efekty Twojej pracy będą widoczne przez miliony użytkowników.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

 Wyślij swoje CV i rozpocznij staż!