Recruitment Consultant (Freelancer)

  • Umowa

Opis stanowiska

Szukamy Konsultantów ds. Rekrutacji gotowych do współpracy projektowej (freelance) w oparciu o B2B.

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz odpowiedzialność za samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym aktywne wyszukiwanie najlepszych talentów z rynku
  • Będziesz wspierał klientów wewnętrznych w ramach prowadzonych rekrutacji
  • Zapewnisz najlepsze doświadczenia kandydatów w procesie rekrutacyjnym, od pierwszego kontaktu do zatrudnienia
  • Zadbasz o aktualność i jakość danych w systemie rekrutacyjnym, a w razie potrzeby wykorzystasz je do przygotowania odpowiedniego raportu lub analizy

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają min. 8 lat doświadczenia w rekrutacji (zdobyte w firmie rekrutacyjnej lub wewnętrznym dziale rekrutacji)
  • Posiadają ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne i społeczne
  • Są przedsiębiorcze, mają pomysły i lubią poszukiwać nowych rozwiązań
  • Bardzo dobrze znają język angielski (w tym także potrafią redagować treści w tym języku oraz współpracować z anglojęzycznymi Hiring Managerami)
  • Mają zdolności analityczne

Wyślij nam swoje CV i sprawdź dlaczego #dobrzetubyć