UX Designer - Intern

  • Staż

Opis stanowiska

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Są zainteresowani tematyką usability, user experience, design thinking, user centred design i wiążą z tym swoją zawodową przyszłość.

  • Mają zapał i chętnie uczą się nowych rzeczy.

  • Są dociekliwi, w pierwszej kolejności chcą zrozumieć, jak proces wygląda teraz, i gdzie można by go usprawnić - to interesuje ich bardziej, niż sama warstwa wizualna projektu.

  • Są wnikliwymi obserwatorami i nie boją się zadawać trudnych pytań.

  • Potrafią prezentować wyniki swojej pracy przekonująco i zrozumiale.

  • Przyjmują krytykę i potrafią wyciągnąć z niej odpowiednie wnioski.

  • Łatwo nawiązują kontakty z innymi i dobrze się czują pracując w grupie.

  • Potrafią myśleć analitycznie.

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Poznasz dokładnie cały proces badawczo-projektowy i zobaczysz, jak powstają nowe rozwiązania w Allegro.

  • Pod opieką doświadczonego projektanta poznasz tajniki i warsztat projektowy.

  • Nauczysz się jak projektować samodzielnie i zespołowo.

  • Pod opieką doświadczonego badacza nauczysz się stosować narzędzia i techniki badawcze i dowiesz się, jak je najlepiej dobierać do problemu.

  • Będziesz blisko współpracować z projektantami i badaczami UX, product managerami, a także z zespołami developerskimi.

  • Pomożesz im w definiowaniu potrzeb i problemów użytkowników oraz w tworzeniu nowych produktów i rozwiązań.

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Tworzymy wspólnie serwis, który dobrze znają Twoi znajomi oraz rodzina - i mamy z tego frajdę.

  • Mamy w zespole różne kompetencje - patrzymy na problemy z wielu perspektyw i uczymy się od siebie.

  • Projektujemy w oparciu o dane i wyniki badań - mamy czas, budżet i narzędzia niezbędne do wyboru najlepszych rozwiązań.

  • Wykorzystujemy profesjonalne narzędzia do badań oraz analizy i zbierania danych.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Wyślij swoje CV i rozpocznij staż!