Data Analyst - Intern

  • Staż

Opis stanowiska

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Posiadają duże zdolności analityczne, potrafią dobierać odpowiednie techniki statystyczne i metody wizualizacji, dostrzegają zależności między danymi i wyciągają właściwe wnioski.

  • Znają język SQL'a na poziomie podstawowym.

  • Znają program MS Excel na poziomie bardzo dobrym.

  • Znają środowiska takie jak DWH, Hadoop - mile widziane.

  • Chcą się uczyć.

  • Są kreatywni, samodzielni,  rzetelni.

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Wesprzesz procesy biznesowe z obszaru Customer Experience od strony analitycznej.

  • Będziesz pracował/a na dużych zbiorach danych (DWH, Hadoop) i pozyskiwał/a dane (zapytania SQL) do dalszych analiz ilościowych i jakościowych.

  • Zajmiesz się przygotowywaniem raportów i wizualizacji danych z wykorzystaniem różnych narzędzi (Excel, Tableau, Salesforce).

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Zapewniamy miłą atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Jesteśmy specjalistami z różnych dziedzin analityki, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  • Pracujemy na dużych zbiorach danych, w różnych środowiskach (min.Hadoop, Oracle).

  • Wykorzystujemy innowacyjne narzędzia do raportowania danych (min.Tableau, Salesforce, Medallia, Genesys Pulse).

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Wyślij swoje CV i rozpocznij staż!