Legal Administrator

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Wesprzesz sekcję windykacji działu prawnego
  • Będziesz odpowiedzialny za pomoc w organizowaniu dokumentów dotyczących postępowań windykacyjnych,  przygotowywanie pozwów w elektronicznym postępowaniu upominawczym, wniosków do urzędów i komorników
  • Będziesz nadzorował postępowania egzekucyjne
  • Będziesz czuwać nad obiegiem korespondencji i archiwizacją dokumentów w dziale
  • Poznasz technologie/programy wykorzystywane w Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Dział prawny to specjaliści, którzy  na co dzień partnersko współpracują z osobami ze wszystkich szczebli organizacji (dział dzieli się na zespół prawników, administracji, windykacji i bezpieczeństwa)
  • Zadaniem działu prawnego jest pomaganie spółce w osiąganiu wyznaczonych celów, zapewniając przy tym, że działalność biznesowa spółki na każdym polu jest zgodna ze wszystkimi stosownymi przepisami i regulacjami prawnymi i nie pociąga za sobą ryzyka prawnego
  • Nasi specjaliści posiadają wiedzę w różnych dziedzinach prawa, każdy z nich zajmuje się dziedziną, w której zakres jego wiedzy i umiejętności jest na poziomie eksperckim, a działając w ramach jednego zespołu uzupełniają się wzajemnie tworząc tym samym dział, dla którego nie ma zagadnień którymi nie byłby się w stanie zająć
  • Gwarantujemy możliwość szerokiego rozwoju merytorycznego (mamy dostęp do szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, a w bezpośredniej pracy mamy do czynienia z ekspertami w swojej dziedzinie)
  • Jesteśmy firmą technologiczną, korzystamy z wielu innowacyjnych narzędzi w naszej pracy m.in. Google Suite (Gmail, Drive, Hangouts, Google+, Vault), Microsoft, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP (Fiori)

Ze swojej strony oferujemy:

  • Umowę na zastępstwo
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia z angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Studiują lub ukończyły kierunek  prawo lub administrację
  • Znają język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Mają doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Swobodnie poruszają się w środowisku MS Office
  • Są skrupulatne i dobrze zorganizowane
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z EPU

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!