Business Product Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Poprowadzisz kompleksowe projekty reklamowo-marketingowe dla różnych marek obecnych na Allegro
  • Będziesz pracować z wieloma zespołami, mogącymi zapewnić realizację prowadzonych przez Ciebie projektów
  • Weźmiesz odpowiedzialność za tworzenie materiałów ofertowych, prezentacji, materiałów pomocniczych, zestawień i podsumowań projektowych
  • Zadbasz o przebieg, efektywność, jakość i timing prowadzonych projektów
  • Będziesz współuczestniczyć w rozwijaniu oferty produktowej dla klientów Biura Reklamy Allegro
  • Stworzysz scenariusze projektowe dla różnych klientów o zróżnicowanych budżetach i złożeniach dla kampanii
  • Będziesz mieć wpływ na procesy projektowe przyjęte w zespole

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz odpowiadać za ciekawe projekty i złożone kampanie reklamowe, a Twoje decyzje oraz działania przełożą się na ich finalne efekty
  • Zdobędziesz nowe umiejętności w pracy łączącej marketing i reklamę z e-commerce
  • Czeka Cię współpraca z największymi markami i dystrybutorami na rynku przy tworzeniu dla nich innowacyjnych rozwiązań wizerunkowo-sprzedażowych w e-commerce
  • Stworzysz nowe standardy prowadzenia projektów w organizacji i weźmiesz udział w tworzeniu nowych rozwiązań dla marek współpracujących z Allegro
  • Masz głowę pełną pomysłów i lubisz inicjatywę – u nas znajdziesz możliwość do ich realizacji

Ze swojej strony oferujemy:

  • Różnorodną pracę i możliwość prowadzenia najbardziej nowatorskich projektów łączących marketing, reklamę i e-commerce
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min. 4 letnie doświadczenie z zakresu zarządzania projektami marketingowymi/reklamowymi, w tym w prowadzeniu kampanii 360 (digital, reklama, social media, offline)
  • Są odpowiedzialne i rzetelne, potrafią dobrze organizować pracę własną i zespołu projektowego
  • Szybko reagują na sytuacje kryzysowe i potrafią pracować pod presją czasu
  • Motywują i angażują innych, a praca w dużych zespołach z wielu działów jest dla nich codziennością
  • Myślą analitycznie i lubią pracować z danymi
  • Bardzo dobrze znają język angielski w mowie i piśmie (współpraca także z klientami zagranicznymi)
Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!