IT Support Specialist

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Zapewnisz wsparcie techniczne najwyższej jakości (na poziomie I i II linii) pracownikom Allegro w Poznaniu
  • Odpowiesz za terminową realizację zgłoszeń oraz przygotowanie i dostarczanie stacji roboczych i innego wyposażenia IT
  • Zajmiesz się diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów software'owych oraz hardware'owych na stacjach roboczych oraz urządzeniach mobilnych
  • Odpowiesz za utrzymanie stocku stacji roboczych, telefonów oraz akcesoriów
  • Zapewnisz nienaganne działanie wyposażenia sal konferencyjnych oraz wsparcie wewnętrznych eventów
  • Zbudujesz współpracę oraz relacje z zespołami administratorów oraz zewnętrznymi dostawcami usług
  • Zaproponujesz nowe, kreatywne rozwiązania problemów i zaktualizujesz zespołową bazę wiedzy
  • Zaangażujesz się tworzenie automatyzacji oraz budowanie efektywniejszych procedur działania zespołu
  • Zaproponujesz usprawnienia we współpracy z klientami i zespołami 3 linii wsparcia

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • IT Business Services to zespół blisko 100 specjalistów, na co dzień partnersko współpracujących z osobami ze wszystkich szczebli organizacji
  • Rocznie realizujemy około 50 projektów IT wspierających biznes Allegro
  • Wspieramy infrastrukturę IT biur Allegro i Ceneo w Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Krakowie, Wrocławiu. Łącznie, obsługujemy blisko 2 tysiące pracowników
  • Dostarczamy użytkownikom ponad 100 usług opartych na wiodących, rynkowych technologiach, w tym:  Microsoft (Windows Server 2012\2016, SCCM, Active Directory, ADFS), VMware vSphere i Airwatch, Google Suite (Gmail, Drive, Hangouts, Google+, Vault),  Salesforce CRM, Genesys CX Platform, Oracle Fusion, SmartRecruiters, SAP, Cognos, Cisco, ServiceNow, Zoom, SLACK
  • Stale rozwijamy naszą flotę urządzeń opartą o Microsoft Windows 10 i Apple MacOS. Mamy jedną z największych flot opartych o MacOs w Polsce
  • W ramach usług wsparcia IT obsługujemy miesięcznie 4 tysięcy zgłoszeń supportowych
  • Aktywnie korzystamy z budżetu szkoleniowego. Jeśli chcesz się rozwijać - zawsze Ci w tym pomożemy
  • Preferujemy lekkie i dopasowane do potrzeb metody zarządzania. Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i siłę napędową naszego rozwoju
  • Infrastructure as a Code, czy continuous improvement to w Allegro rzeczywistość, a nie buzzword

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o IT

Szukamy osób, które:

  • Posiadają ~2 lata doświadczenia w obszarze wsparcia użytkownika (I lub II linia) w średniej lub dużej organizacji
  • Mają szeroką wiedzę techniczną z zakresu obsługi komputerów i peryferiów
  • Po zakamarkach systemów operacyjnych z rodziny Microsoft  (od 7 wzwyż) poruszają się z zamkniętymi oczami
  • Znają systemy operacyjne z rodziny MacOS i Linux- bardzo mile widziane doświadczenie we wsparciu tych systemów w środowisku korporacyjnym
  • Swobodnie poruszają się w aplikacjach z pakietu Office lub narzędziach ze środowiska Google Suite
  • Wiedzą co to SLA i OLA, kategoryzacja zleceń to dla nich chleb powszedni, a na systemie ticketowym zjedli zęby
  • Płynnie poruszają się w środowisku opartym na Active Directory. Niestraszne im terminy VoIP, VPN, PXE, MDM, SCCM, o365, Azure
  • Skutecznie komunikują się z klientami na różnych szczeblach (osoby techniczne i nietechniczne, liderzy, kadra zarządzająca). Potrafią dostosowywać komunikat do różnego typu odbiorców
  • Bardzo dobrze znają język angielski (na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz swobodnego porozumiewania się biznesowego)
  • Mile widziane: znajomość ITIL’a, certyfikaty CCNA/MCDST, wykształcenie w obszarze technologii informatycznych

    Wyślij swoje CV i dołącz do Allegro!