Product Manager/Product Specialist - Intern

  • Warszawa, Mazowieckie, Polska
  • Pełny etat

Opis stanowiska

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Interesują się rynkiem reklamy online i e-commerce.

  • Mają lekkie pióro i potrafią redagować tekst.

  • Umieją pracować z liczbami i wyciągać z nich wnioski.

  • Mają doświadczenie z narzędziami Google Ads i/lub Facebook Ads. - mile widziane.

  • Mają doświadczenie w przygotowywaniu materiałów edukacyjnych / marketingowych - mile widziane.

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Opracujesz onboarding dla nowych użytkowników narzędzia reklamowego Allegro Ads.

  • Zidentyfikujesz obszary w narzędziu reklamowym, w których użytkownicy szczególnie potrzebują wskazówek.

  • Zaplanujesz kanały komunikacji - gdzie i w jakich momentach użytkownik potrzebuje wskazówek.

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Trafisz do roześmianego zespołu, w którym każdy lubi swoją pracę i jest specjalistą w swojej dziedzinie.

  • Lubimy dzielić się wiedzą.

  • Łączymy kompetencje technologiczne i biznesowe, dzięki czemu u nas możesz zostać "człowiekiem renesansu".

  • Pracujemy blisko z zespołem developerskim, jak i handlowym - dzięki czemu spajamy te dwa światy i razem wpływamy na rozwój jednego z szybciej rozwijających się narzędzi w Allegro.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji.

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy.

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Wyślij swoje CV i rozpocznij staż!

Filmy do obejrzenia