Process Management Specialist - Customer Experience

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz projektować procesy i prowadzić działania optymalizacyjne dla poszczególnych jednostek, w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych
  • Poprowadzisz spotkania, warsztaty, szkolenia z tematyki związanej z zarządzaniem procesowym
  • Zajmiesz się administrowaniem repozytorium procesów (publikowaniem i monitorowaniem aktualizacji map)
  • We współpracy z innymi działami Allegro i zespołami CEX będziesz szukać optymalnych rozwiązań, aby zwiększyć satysfakcję kupujących i sprzedających na Allegro

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Jesteśmy kreatywni i zaangażowani, ciągle poszukujemy nowych lepszych rozwiązań
  • Mamy szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia, konferencje wewnętrzne i zewnętrzne, zarówno w Polsce jak i na całym świecie
  • Współpracując z ekspertami tworzymy rozwiązania ułatwiające pracę doradców
  • Pracując w tym zespole będziesz mieć możliwość poznania wszystkich procesów, które dzieją się w obszarze Customer Experience
  • Mamy realny wpływ na zmiany jakie wprowadzane są na platformę

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym- Ty decydujesz  z czego korzystasz
  • Zajęcia z angielskiego opłacane przez nas
  • Umowę na zastępstwo

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Mają min. 2 letnie doświadczenie w zakresie optymalizacji procesów
  • Mają praktyczną znajomość metodyki i narzędzi Lean (SIX Sigma będzie dodatkowym atutem)
  • Potrafią przeprowadzić bieżącą analizę procesów, definiować luki, a także przygotować rekomendacje działań naprawczych
  • Mają zdolności analityczne i organizacyjne
  • Są kreatywne w wypracowywaniu rozwiązań we współpracy z osobami operacyjnymi
  • Lubią wyzwania i są otwarte na nowe inicjatywy, projekty czy zadania
  • Zarażają innych pozytywnym nastawieniem do pracy, cechuje ich łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność współpracy w zespole
  • Mile widziana znajomość angielskiego na poziomie B2/C1

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!