Software Engineer - Intern

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Szukamy stażystów, którzy:

  • Posiadają umiejętność logicznego myślenia.

  • Chcą zdobyć doświadczenie w projektowaniu, implementowaniu i utrzymaniu rozwiązań napisanych w architekturze mikrousługowej lub w środowisku mikrofrontendów.

  • Chcą nauczyć się rozwiązywać realne problemy używając do tego nowoczesnych technologii.

  • Chcą rozwinąć lub zdobyć umiejętności w programowaniu w językach takich jak Java, Kotlin, Swift, JavaScript.

  • Chcą zobaczyć rozwiązanie frontendowe składające się z komponentów napisanych w różnych technologiach.

Na czym będzie polegał staż ?

  • Wprowadzimy Cię w architekturę mikrousług Allegro.

  • Wraz z zespołem będziesz tworzył/a nowe funkcjonalności oraz rozwijał/a kod istniejących aplikacji.

  • Nauczysz się automatycznie testować swoje rozwiązanie.

  • Wdrożysz zmianę w Cloud’a i nauczysz się odkrywać ją dla końcowych użytkowników.

  • Dowiesz się jak monitorować swoją aplikację.

Dlaczego warto pracować z nami:

  • Mamy doświadczenie w projektowaniu systemu składającego się prawie z 1000 mikrousług.

  • Piszemy aplikacje głównie w językach opartych o JVM, ale znajdziesz u nas rozwiązania napisane w .net.

  • Frontend piszemy w Javascript, korzystamy także z React’a, Angulara.

  • Jesteśmy skupieni wokół allegro.tech gdzie chętnie dzielimy się wiedzą i dobrymi praktykami.

  • Na co dzień możesz spotkać wiele osób znanych z publicznych wystąpień na meetupach i konferencjach.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole