Category Owner - Office and Industry

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Stworzysz plan akcji handlowych i przeanalizujesz potrzebny asortyment w celu zwiększenia obrotów w kategorii
  • Będziesz analizować asortyment i ceny dostępne na platformie w celu zidentyfikowania głównych luk asortymentowych i możliwości wzrostu
  • Określisz kalendarz wydarzeń lub kampanii wspierających sprzedaż kategorii na platformie Allegro (w oparciu o ogólny strategiczny kierunek wyznaczony przez Business Unit Managera)
  • Wykorzystasz dane pozyskane z zespołu Analiz w celu opracowania szczegółowych wymagań dotyczących pozyskania asortymentu na poziomie SKU w celu realizacji planów handlowych
  • Przygotujesz szczegółowe wytyczne dla zespołu sourcingowego w celu pozyskania asortymentu (zakres cen, jakość, opcje dostawy itp.)
  • Wykreujesz pomysły na kampanie CLM dla segmentów klientów

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować:

  • 90% naszych pracowników rekomenduje nas jako świetne miejsce pracy
  • Allegro to ponad 50 milionów wizyt organicznych miesięcznie
  • Dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci
  • Dzielimy się naszą wiedzą na konferencjach i szkoleniach branżowych
  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro

Ze swojej strony oferujemy:

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole oraz elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Posiadają min 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i/lub pozyskiwaniem asortymentu, w firmach dystrybuujących szeroko rozumiany asortyment z branży
  • Doskonale znają branżę przemysł i biuro, trendy, największych dystrybutorów, marki; asortyment i poziom cen
  • Myślą analityczne i opierają się na danych
  • Potrafią planować i dobrze organizować pracę
  • Posiadają wiedzę z zakresu segmentacji klientów oraz wiedzą jak zbadać potrzeby klientów
  • Są nastawieni na współpracę i efektywność biznesową
  • Bardzo mile widziane poprzednie doświadczenie w branży e-commerce
Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!