Accountant - Intern

  • Staż

Opis stanowiska

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Znają podstawy z zakresu rachunkowości

  • Mają doświadczenie w zakresie kontaktu z klientem

  • Mają doświadczenie w zakresie wystawiania faktur i not korygujących

  • Znają program MS Excel

  • Mają łatwość w wypowiadaniu się na piśmie

  • Lubią pracować z ludźmi i łatwo nawiązują kontakty

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Będziesz wystawiać faktury i korekty

  • Wesprzesz dział windykacji - będziesz przygotowywać monity i noty obciążeniowe

  • Wesprzesz proces weryfikacji dodawania do systemu dostawcy

  • Wesprzesz proces weryfikacji odbioru usług

  • Wesprzesz proces weryfikacji niezaksięgowanych faktur

  • Wesprzesz proces weryfikacji nierozliczonych zamówień

  • Będziesz mieć szansę zapoznać się z systemami takimi jak DAX i SAP

  • Poznasz procesy zachodzące w dużej organizacji dotykające szeroko pojętej tematyki finansowej od momentu wystawienia faktury do zaksięgowania płatności

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Lubimy dzielić się wiedzą

  • Odczarowujemy finanse

  • Poznasz jak działa platforma Allegro od “drugiej strony”

  • Tworzymy platformę e-commerce dla ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm handlowych i dla około 80% internautów jesteśmy pierwszym wyborem zakupów w sieci

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Wyślij swoje CV i rozpocznij staż!