Business Product Manager

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Słyszałaś/Słyszałeś o Pakiecie Wsparcia dla Sprzedających na Allegro (w tym  trudnym czasie wspieramy sprzedających na Allegro, tak jak robimy to od lat)? Jednym z elementów pakietu jest program powitalny, właśnie za tworzenie, rozliczanie czy optymalizację tego typu programów dla sprzedających na allegro.pl będziesz odpowiedzialna/odpowiedzialny
  • Będziesz zarządzała/zarządzał cyklem życia sprzedającego, dzięki analizie danych i automatyzacji procesów będziesz wpływała/wpływał na sprzedających na różnych etapach ich działalności na Allegro
  • Do Twoich obowiązków będzie należało również raportowanie wyników, również przygotowywanie prezentacji z nich dla zarządu (również w języku angielskim)
  • Musisz lubić pracę z ludźmi, na tym stanowisku na co dzień będziesz kontaktował się z osobami z różnych działów,  konsultacje prawne, finansowe zagwostki, technikalia związane z automatyzacją procesów i wiele więcej, jeżeli jesteś na to gotowa/gotowy- zapraszamy!
  • W jakich obszarach Allegro może się rozwijać? Ty nam to powiedz! Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za rozwijanie tego, co wydaje się być już rozwinięte, min. za rozwój licytacji na allegro.pl. Masz inne pomysły? Jakiś proces sprzedaży na allegro przysparza Tobie problemów? Przyjdź i pomóż nam go rozwiązać!

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Chciałabyś/Chciałbyś mieć wpływ na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw? Allegro to 140 000 kont firmowych, z czego większość to małe i średnie przedsiębiorstwa właśnie. Twoje programy i akcje sprzedażowe pozwolą im na rozwinięcie skrzydeł, na wykorzystanie potencjału Allegro
  • Każdego dnia miliony klientów dokonują na Allegro zakupu- możesz być częścią tego procesu, wspierając rozwój małych i średnich firm, wspierasz doświadczenie zakupowe na Allegro!
  • Będziesz częścią dynamicznego i wszechtronnego zespołu: angażujemy się zarówno w projekty handlowe jak i IT czy marketingowe
  • Jesteś kreatywny? To super! Będziesz miał możliwość wykorzystania swojej kreatywności do tworzenia nieprzeciętnych pomysłów i rozwiązań. Cenimy pozytywną energię, która pozwala wcielać te pomysły w życie

Ze swojej strony oferujemy:

  • Miejsce w zespole profesjonalistów, w którym cenimy dużą otwartość, pasję, nastawienie na rozwój i osiąganie nieprzeciętnych celów dbając równocześnie o nieformalną atmosferę pracy i współpracę
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Rozwój poprzez pracę z wieloma wyzwaniami w bieżących zadaniach, udział w ciekawych i przekrojowych projektach,
  • Poprzez dostęp do wielu aktywności i szkoleń rozwijających kompetencje zawodowe i osobiste
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia z języka angielskiego

Ofertę kierujemy do osób, które:

  • Znają i korzystają z allegro, doświadczenie w sprzedaży na allegro będzie dodatkowym atutem
  • Nie mają problemu z nieszablonowym podejściem do pracy - szukamy osób samodzielnych i kreatywnych, które wesprą sprzedających na allegro swoimi pomysłami
  •  Są otwarte i potrafią badać potrzeby klienta, a co ważniejsze, potrafią wyniki badań i obserwacji przekuć w konkretne działania
  • Biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (minimum poziom B2)

Prześlij nam swoje CV i dołącz do Allegro! :)