Monitoring and Data Analyst – Intern

  • Staż

Opis stanowiska

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Potrafią dobierać metody badawcze do postawionego problemu

  • Znają metody ilościowe i jakościowe

  • Potrafią analizować dane oraz wyciągać wnioski i formułować na ich podstawie trafne rekomendacje

  • Mają ponadprzeciętne zdolności komunikacyjne

  • Interesują się monitoringiem internetu, ogólnie pojętą automatyzacją i badaniami satysfakcji klientów

  • Są analityczni, zaangażowani

  • Wychodzą z własną inicjatywą

  • Mają twórcze pomysły i nie boją się eksperymentować

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Będziesz pracował/a przy projektach z zakresu #CustomerExperience, m.in. Allegro Gadane (Community), chatboty, obsługa komunikacji jeden do wielu – na styku z działaniami PR

  • Będziesz projektował/a rozwiązania i wdrażał/a strategie związane z obecnością marki Allegro w social media oraz całym digitalu

  • Będziesz pracował/a nad standardami komunikacji

  • Zajmiesz się zbieraniem danych i analizą statystyk

  • Będziesz przygotowywał/a raporty i prezentacje

  • Zajmiesz się monitorowaniem sieci pod kątem obecności marki w dyskusjach

  • Będziesz badał/a satysfakcję klientów

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Obszar Channels Development zajmuje się innowacyjnymi projektami z zakresu #CustomerExperience, m.in. community, chatboty, obsługa komunikacji jeden do wielu, na styku z działaniami PR

  • Chcemy być forpocztą nowoczesnych rozwiązań i dawać jak najlepsze doświadczenie naszym Klientom i Partnerom

  • Będziesz pracował/a w obsłudze Klienta, ale będziesz mógł/a  wykazać się kreatywnością, pomysłowością i samodzielnie proponować rozwiązania, które na pewno będą dyskutowane, a być może wdrożone

  • Cenimy twórcze pomysły i nie boimy się eksperymentować

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Wyślij swoje CV i rozpocznij staż!