Customer Experience - Intern

  • Staż

Opis stanowiska

Poszukujemy stażystów, którzy:

  • Są otwarci na pracę w zmieniającym się środowisku

  • Potrafią analizować dane i je raportować

  • Potrafią inicjować nowe rozwiązania i je argumentować

  • Znają angielski na poziomie co najmniej B2+

  • Umieją odnaleźć się zarówno w samodzielnych zadaniach, jak i pracy zespołowej

Na czym będzie polegał Twój staż?

  • Wesprzesz obszar obsługi Partnera (sprzedającego na Allegro) w działaniach, które pozwolą podnieść jakościowe i mierzalne efekty pracy doradców

  • Będziesz miał wpływ na zmiany w standardach obsługi Partnerów - podniesienie personalizacji odpowiedzi, w tym także dostosowanie do wymagań segmentacji

  • Zdobędziesz doświadczenie w ocenie jakości obsługi Partnerów, zarówno polskich jak i zagranicznych

  • Będziesz mógł poznać pracę innych obszarów, które wspierają doradców

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Mamy wpływ na jakość obsługi, bezpośrednio wspierając doradców w codziennej pracy

  • Rozwijamy kompetencje miękkie i szkolimy merytorycznie doradców

  • Działamy na danych

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

Wyślij swoje CV i rozpocznij staż!