Product Manager - Search

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

Będziesz mieć okazję poznać wszystkie tajemnice silnika wyszukiwarki. Przekonasz się też, że wszystko ma swój początek i koniec w Searchu - to tutaj bije serce solarów w rytmie nieustannych updatów, to tutaj milionowe aktualizacje nie robią na nikim wrażenia, a eventy odmieniamy przez wszelkie możliwe przypadki, i to tutaj ważą się losy nowych filtrów i sens zyskują parametry.

Więcej o wyszukiwarce Allegro możesz posłuchać w jednym z naszych podcastów.

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • zdefiniujesz i zrealizujesz złożoną strategię produktu (wyszukiwarki) zapewniając balans między wymaganiami klientów i merchantów

  • zarządzisz operacyjnie realizacją tej strategii, koordynując ją z innymi elementami doświadczenia kupowania na stronie Allegro.pl

  • skoordynujesz pracę, komunikując się z partnerami biznesowymi, analitykami i liderami zespołów technicznych, którzy wpływają na ostateczny kształt wyszukiwarki

  • zarządzisz backlogiem zadań i nadasz im priorytety

  • zdefiniujesz KPI potwierdzające poziom realizacji celów i ilustrujące inkrementalny rozwój produktu, dający wartość klientom i merchantom

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową, elastyczną kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro i najlepsze narzędzia pracy

  • Świetną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

Ofertę kierujemy do osoby, która:

  • jest w stanie stworzyć koncepcję produktu i doprowadzić do jej realizacji

  • potrafi rozwijać produkt przyjmując perspektywę klienta

  • potrafi scharakteryzować i opisać funkcjonalnie produkt o wysokim stopniu złożoności

  • rozumie możliwości jakie stoją za technikami uczenia maszynowego i potencjał algorytmów w pracy nad produktem

  • koncentruje się na efektywności podjętych działań

  • nie boi się eksperymentować, a decyzje opiera na zweryfikowanych danych

  • jest merytorycznym wsparciem w zakresie tego jak działa wyszukiwarka

  • dba o komunikację istotnych zmian funkcjonalnych w produkcie

  • potrafi skutecznie komunikować się werbalnie i pisemnie

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!