CEX Business Product Manager - Trust and Safety

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Będziesz odpowiadać za rozwój narzędzi wewnętrznych Platformy Allegro
  • Uwzględniając wymagania interesariuszy, we współpracy z zespołami IT, będziesz projektować rozwiązania dot. narzędzi wewnętrznych
  • Do Twoich obowiązków będzie należeć między innymi planowanie zadań, monitorowanie ich wykonania, prowadzenie harmonogramu prac, administrowanie dokumentacją oraz raportowanie postępów wdrożeń
  • Będziesz zarządzać komunikacją w sposób uwzględniający potrzeby klientów i interesariuszy - w szczególności przeprowadzając statusy i warsztaty, gdy będzie to niezbędne
  • Do Twoich zadań będzie należeć współpraca z wieloma obszarami naszej organizacji

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Prowadzimy największe i najbardziej innowacyjne projekty w polskim e-commerce
  • U nas znajdziesz autonomię, nowinki produktowe i technologiczne oraz wspaniałą atmosferę
  • Będziesz współpracować z działem IT w jednej z najlepszych implementacji Scruma w Polsce
  • Twoje decyzje będą miały istotny wpływ na rozwój narzędzi wykorzystywanych w pracy operacyjnej zespołów dbających o komfortowe i bezpieczne korzystanie z platformy
  • Zapewniamy najlepsze narzędzia i dajemy dużą niezależność pracy

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz, z czego korzystasz
  • Możliwość poszerzania kompetencji związanych z zarządzaniem produktami i prowadzeniem projektów

Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które:

  • Mają doświadczenie związane z rozwijaniem produktów i prowadzeniem projektów
  • Budżetowały i rozliczały projekty
  • Pracowały w środowisku procesowym
  • Znają metodyki zwinne zarządzania produktem i kierowania projektem
  • Przygotowywały oferty i prowadziły negocjacje z dostawcami
  • Biegle posługują się językiem angielskim (C1/C2)
  • Doskonale organizują swoją pracę, nie boją się presji czasu, myślą strategicznie
  • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, znają środowisko pracy zespołów IT, rozumieją potrzeby interesariuszy i są nastawione na rozwiązywanie problemów

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!