DAX Application Engineer (MS Dynamics AX)

  • Pełny etat

Opis stanowiska

Na czym polegać będzie Twoja praca?

  • Weźmiesz udział w kreowaniu nowej jakości rozwiązań ERP (i nie tylko)

  • Będziesz tworzył rozwiązania integracyjne przy użyciu szyny danych (np.Tibco)

  • Współpracować będziesz z biznesem w roli partnera

  • Weźmiesz aktywny udział w budowaniu nowej gałęzi biznesu

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Wdrażamy i utrzymujemy technologię, od której zależy funkcjonowanie Oficjalnego Sklepu Allegro

  • Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów (programiści, konsultanci Microsoft Dynamics AX i specjaliści od integracji), którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • Razem z nami wpływać będziesz na rozwój nowych funkcjonalności systemu

  • Na co dzień mamy styczność z zagadnieniami z różnych obszarów i działów Allegro, np. IT, Customer Experience, Finanse, Supply Chain, Logistyka

  • Poznasz od kuchni procesy biznesowe nowoczesnego serwisu e-tail

  • Pracujemy zwinnie stosując metodykę najbardziej odpowiadającą zespołowi (najczęściej Scrum)

  • Nasi pracownicy regularnie wyjeżdżają na konferencje w Polsce i zagranicą (Europa i USA), każdy zespół ma budżet na szkolenia i książki, jeśli chcesz się rozwijać, to zawsze Ci pomożemy

  • Laptop z i7, 32GB RAM, SSD - MacBook Pro 15’’ lub 13’’ albo analogiczny Dell z Windows (jeśli nie lubisz Maców), do tego dwa zewnętrzne monitory, wszystkie gadżety których potrzebujesz

Ze swojej strony oferujemy:

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nowoczesne biuro (obok stacji metra Rondo ONZ) i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego z programem nauczania stworzonym z myślą o inżynierach opłacane przez nas

Szukamy ekspertów, którzy:

  • Mają doświadczenie w tworzeniu modyfikacji w Microsoft Dynamics AX".

  • Dobrze znają wersję Dynamics AX 2012 R3 oraz środowisko MorphX i język X++

  • Mieli okazję programować na platformie .NET (C#, ASP.NET)

  • Sprawnie poruszają się w środowisku relacyjnych baz danych (w szczególności MS SQL)

  • Mile widziana znajomość wersji Dynamics 365

  • Mile widziane doświadczenie w korzystaniu z rozwiązań integracyjnych przy użyciu Tibco

  • Potrafią szukać efektywnych rozwiązań do wymagań stawianych przez użytkowników

Wyślij nam swoje CV i dołącz do Allegro!